reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najtańsze pampersy dla noworodka

reklama
nadal to jest... Mnie to odstrasza, więc nie będę korzystać z tej paczki biedronkowej. Tylko nie zrozumiałam, czy jest jeszcze jakiś osobny Dada Club z rabatami na rzeczy dziecięce - inne niż z karta Moja Biedronka?
Ja z darmochy dostałam najpierw u położnej jakąś różowa reklamóweczkę tam był jeden Pampers, jakieś próbki. Mini sudocrem itp. W szpitalu po porodzie niebieskie pudełko, tam było trochę więcej próbek, tak samo Pampers, woda dla mamy :) i bardzo fajna książeczka w grubej okładce. Jak synek się urodzil to powysyłałam do różnych firm jakieś zgłoszenia, dostałam jednorazowe mleko bebilon, kaszkę z bobovity i hmm nie pamiętam czy coś jeszcze 🤔
 
Jedynek mam dwie paczki - na moja i meza aplikacje rossne za 1gr. Nastepnie kupilam juz 2 dada. Ogolnie polecam czaic sie na promocje - czesto w biedronce z karta w spoko cenach wychodza jumbobagi.
 
Za rejestrację w programie Rossnę w Rosmanie można dostać paczkę pieluch Pampers Premium Care za 1 grosz. Jedynki. Promocja tylko w czerwcu, więc trzeba się pospieszyć, żeby spróbować.

Za rejestrację w Dada Club też można dostać paczkę powitalną. Ale ona przychodzi z dwójkami i już po porodzie, bo tam coś z aktu urodzenia trzeba było podać.
ta promka jest stale. Rodziłam rok temu prawie 😉
 
Moje dzieciaki na początku używały pampersów oryginalnych rozmiar 0 i 1 później Dada lub Lupilu. Na noc jak już dłużej spały szły tylko pampers active baby, bo jako jedyne ładnie trzymały i nieprzesikiwane były. O ile syn jechał w ciągu dnia na Dada tak córkę zarówno Dada jak Lupilu od 3 zaczęły uczulać i wróciliśmy do oryginalnych Pampers. Pieluchy różnie kupowałam zarówno w necie jak i stacjonarnie, po prostu sprawdzając co w danej chwili taniej wychodzi. Często dobre promocje ma Kaufland czy inne supermarkety. Nie ma co przed porodem robić zapasów tylko po porodzie kupić małe paczki i wypróbować co podpisuje dziecku. Kupić Gigapaki, bo tańsze i będą leżały bo okaże się że uczulają dziecko. Jak już dobierzecie odpowiednie dopiero polują na promocje.
 
Dzisiaj kupiłam w biedronce Dada 1 (przy 2 paczkach wychodzi 30 gr/szt) oraz Dada 2 (przy dwóch paczkach wychodzi 27 gr/szt). Jest jeszcze taniej niż w internecie a koleżanka tak mi naopowiadała żebym tylko mega paki zamawiała z internetu. Na razie tyle Dady wystarczy. Będę polować na promocję oryginalnych pampersów bo do porodu jeszcze trochę czasu 😊
 
A u nas syn miał uczulenie na wszystkie poza pampers premium care. A corka- niestety głównie na nie ma uczulenie. Działają tylko ekologiczne, okropecznie drogie.. ;_
 
reklama
Ja z darmochy dostałam najpierw u położnej jakąś różowa reklamóweczkę tam był jeden Pampers, jakieś próbki. Mini sudocrem itp. W szpitalu po porodzie niebieskie pudełko, tam było trochę więcej próbek, tak samo Pampers, woda dla mamy :) i bardzo fajna książeczka w grubej okładce. Jak synek się urodzil to powysyłałam do różnych firm jakieś zgłoszenia, dostałam jednorazowe mleko bebilon, kaszkę z bobovity i hmm nie pamiętam czy coś jeszcze 🤔
Dostałam dokładnie to samo. A ta książeczka jest przepiękna, zachwycają mnie te materiałowe ilustracje! ❤️
Moim zdaniem 198 sztuk "jedynek" to stanowczo za dużo. Ja zużyłam 3 paczki rozmiaru 1 po czym zrobiły się za małe, a syn urodził się raczej drobny. To ile to sztuk? Jakieś 70. Noworodki bardzo szybko rosną.
Weź sobie te Pampers za grosz z Rossmanna do szpitala, potem do domu kup normalną paczkę Dada i zobacz, co dziecku będzie pasowało. Ale na pewno nie rób aż takiego zapasu. Dopiero w dwójkach dłużej będziecie i te 198 szt będzie miało sens, ale to wtedy będziesz już wiedziała, jaką firmę dziecko toleruje.
 
Do góry