reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najważniejsze wiadomości o koronawirusie. Aktualizacja na bieżąco.

Troszkę z jaśniejszych wiadomości, jak tv chce pomóc w walce z wirusem:

 
reklama

Porównania epidemii ostatnich lat.
#Świnka Grypa#PtasiaGrypa#Ebola#Coronawirus#
 
Moim zdaniem Onet nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji - nawet bibliografii ( źródeł ) nie ma podanych w artykule. Nie wiadomo czy ktoś to pisał z Wikipedii czy na podstawie badań naukowych 🤷‍♀️
 
To nie było nic złośliwego - ja poprostu uważam ze na onetach czy innych popularnych kanałach więcej siania paniki niż faktów 🤷‍♀️ Na tym drugim artykule źródło to ogólnikowo healthline. Np. Mp- medycyna praktyczna na tym portalu zawsze są adnotacje do artykułów naukowych, publikacji itp. Albo jak w przypadku covid do stron rządowych czy who 😁 to nie jest złośliwość - poprostu warto się sugerować artykułami medycznymi pisanymi przez specjalistów ☺️
 
Dziewczyny, dla mnie niestety te porównania nie są pocieszające i w obecnej sytuacji nie są adekwatne, bo covid 19 idzie jak burza... wczoraj w Polsce prawie 400 nowych zarażonych...z każdym dniem wzrasta...strach wyjść za drzwi mieszkania ☹
 
Dziewczyny, dla mnie niestety te porównania nie są pocieszające i w obecnej sytuacji nie są adekwatne, bo covid 19 idzie jak burza... wczoraj w Polsce prawie 400 nowych zarażonych...z każdym dniem wzrasta...strach wyjść za drzwi mieszkania ☹

Ten wzrost jest dlatego że właśnie mijają książkowe 2 tyg kiedy wirus się uaktywnia. Najważniejsze to stosować się do wytycznych :)
Czuję że większe bum będzie w przyszłym tygodniu bo w poprzedni weekend dużo ludzi za sprawą ładnej pogody, powychodziło z domów. :(
 
Uwaga, ważna wiadomość. Od jutra mamy nosić maski, ale ... nie zakładamy ich niemowlakom i maluszkom. Poczytajcie
 
reklama
Do góry