reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najważniejsze wiadomości o koronawirusie. Aktualizacja na bieżąco.

Gotowe. Zapraszam do komentowania oraz zadawania pytań!😉
 
reklama
To są ważne informacje o koronawirusie. Siępomaga robi akcje dla szpitali. Kto może niech pomoże

 
W Chinach od połowy listopada, dopiero teraz, po 4! miesiącach zaczyna się poprawiać. We Włoszech pod koniec stycznia.

U Nas możemy sobie poradzić szybciej! Do Włoch się nie porównujmy, zaczęliśmy działać szybciej. Uczmy się na błędach innych krajów.
Ja z domu nie wychodze, syn też.
Narzeczony tylko do pracy i zakupy przy tym rękawiczki i gotowy płyn dezynfekujący.

Wiem, że tutaj tylko najwazniejsze wiadomości ale nie wiem gdzie zapytać a dotyczy to sytuacji z koronowirusem.

Nie umiem się odnaleźć w tej rzeczywistości z gotowaniem, niby zrobiłam zakupy ale gotuje na już i na jeden dzień, nie umiem tak jak kiedyś nasze mamy gdzie rodzina np. jadła kilka dni, jak to zrobić, macie jakieś pomysły czy przepisy?

U nas w de już ponad 12tysiecy zachorowan w tym w moim landzie prawie 3 tysiące chorzy są w każdym mieście:/ sytuacja jest kiepska
Boję się nadchodzącego kryzysu gospodarczego albo, że mąż straci pracę bo nie ma co robić :/ do dupy
@Zani2407 też czasem mam z tym problem bo apetyt domowników to jak bym tuzin wojska miała w domu.
 
Podobno ta młoda dziewczyna dopiero urodziła dziecko i nie miała żadnych chorób 😭Ale to z RMF, nie ministerstwo zdrowia opublikowało ta informacje o braku chorób.
 
Dzwoniłam dziś na przychodnie. Co z wizytami. Wszystko odwołane. Tylko pilne typu brak ruchów itd. Więc co mam zrobić : muszę mieć pod kontrolą tarczycę w poprzednich ciazach mialam, teraz gorna granica. Poza tym po 2 cięciach jestem, pępowina dwunaczyniowa i non stop na luteinie.
 
Dzwoniłam dziś na przychodnie. Co z wizytami. Wszystko odwołane. Tylko pilne typu brak ruchów itd. Więc co mam zrobić : muszę mieć pod kontrolą tarczycę w poprzednich ciazach mialam, teraz gorna granica. Poza tym po 2 cięciach jestem, pępowina dwunaczyniowa i non stop na luteinie.
I jeszcze miesiąc na antybiotyku po 1 zapalenie pęcherza, potem oskrzeli i teraz płuca.
 
Dzisiaj pani w sklepie mi powiedziala ze nie powinnam z dziecmi wychodzic do sklepu bo moge kare zaplacic 5tys. Niewiem czy to prawda ale wyszlam bo nie mialam wyjscia pusta lodowka byla a maz od rana do wieczora nieraz w pracy... jeszcze mi powiedziala to niech pani przyjdzie wieczorem jak nic potem nie ma w sklepie chleba ani miesa....puste lodowki bo ostatnio poszlam o 17 i nie bylo mięsa a chleba resztki jakies....niestety sama siedze w domu i nie mam komu ich zostawic nawet zeby wyjsc do sklepu
 
Dzisiaj pani w sklepie mi powiedziala ze nie powinnam z dziecmi wychodzic do sklepu bo moge kare zaplacic 5tys. Niewiem czy to prawda ale wyszlam bo nie mialam wyjscia pusta lodowka byla a maz od rana do wieczora nieraz w pracy... jeszcze mi powiedziala to niech pani przyjdzie wieczorem jak nic potem nie ma w sklepie chleba ani miesa....puste lodowki bo ostatnio poszlam o 17 i nie bylo mięsa a chleba resztki jakies....niestety sama siedze w domu i nie mam komu ich zostawic nawet zeby wyjsc do sklepu

Tak to prawda. Też mi tak mówiono. Nie wiem czy to funkcjonuje w wszystkich sklepach, ale teraz zaostrzyli te kary...
 
reklama
Do góry