reklama

Najważniejsze wskazówki dla "żółtodziobów - mam"

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez m_j, 27 Kwiecień 2007.

1. m_j

m_j Mamy październikowe 2007

W tym wątku chciałabym poruszyć temat i jednocześnie poprosić niektóre z Was Kobiety, które już są mamusiami z pewnym doświadczeniem o wskazówki dotyczące prostych, przyziemnych kwestii wychowania i dbania o dziecko, a jednak tak dalekich Nam - mamusiom debiutującym..:zawstydzona/y:
    ....ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O KOREPETYCJE DO MAMUŚ DOŚWIADCZONYCH W IMIENIU WSZYSTKICH KOBIETEK Z NASZEGO GRONA, DLA KTÓRYCH DZIDZIA ROZWIJAJĄCA SIĘ W BRZUSZKU JEST ZJAWISKIEM, JAK NA RAZIE, PEŁNYM TAJEMNIC....​

2. m_j

Witajcie Kobiety:tak:
    Chciałam zapytać o najbardziej podstawowe wyposażenie/rzeczy na dzień dobry dla bobaska (pomijając ciuszki)..jak np. przewijak, nosidełko...itp..jak również kosmetyki..
    Mogę prosić o skróconą listę podstawowych rzeczy..???
    Dziekuję..;-)

3. reklama
  4. Norge

Norge Mamy październikowe 2007

m_j może dla wyprawki i potrzebnych rzeczy dla bobasów trzeba by założyć nowy wątek ? potem będziemy rozmawiać o wózkach itd.....fajnie jakby wszystko było w jednym miejscu ale nie razem z poradami dla młodych mam?? jak myślisz ?

5. m_j

Norge-może masz i racje;-)

6. m_j

czy to prawda Kobiety, że jak się nadmiernie masuje brzuszek, to prowadzi to do przedwczesnych skurczy..???:confused:

7. edyta27

edyta27 O&M

Z tym masowaniem to prawda.
    Mi przy porodzie połóżna masowała brzuch żeby wywoływać skurcze.

Poleć forum