reklama

Najwygodniejsza spacerówka dla dziecka

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Północny Wiatr, 4 Lipiec 2010.

1. Północny Wiatr

Północny Wiatr Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chciala bym kupić spacerówkę, która będzie u mojej mamy.
    Chciała bym aby to była spacerówka dla dziecka jak najdłużej - nawet do 3 lat. Ma to być spacerówka do wyprowadzenia na podwórko, żeby dzidzia się w niej porządnie wyspala. Czasem ktoś ją powozi po podwórku albo kawalek dalej. Do samochodu jej nie będziemy pakować. Czasem wjedzie się nią do domu, żeby uśpić (pokołysać)berbola.
    Moje kryteria wyboru:
    - przede wszystkimm wygodna (do spania)
    - aby mogła służyć dziecku długo - nawet do 3 lat albo i dłużej
    - musi mieć podnóżek
    - rozkładana na płasko lub prawie płasko

W domu mam X-landera XA, u mamy obecnie Roan Marita. Marita pójdzie do teściowej. Zastanawiam się do jakiego wieku mogą służyć te wózki.

Proszę poradźcie jaką spacerówkę mogę kupić.

2. MOUSEFISH

MOUSEFISH MamusiaNatalki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja właśnie zakupiłąm COSATTO I Spin 24/7 Na chwilę obecną to nowość, dostępny na zamówienie, lub przez internet. Również zależało mi na tym, żeby spacerówka rozkładała się na zupełnie płasko. Ma 6 różnych pozycji, i z opisu wynika, że jest to jedna z obszerniejszych spacerówek. Ma wbudowane głośniczki w budzie, i kieszonkę z tyłu na mp3. Fajny pomysł bo moja córcia - 17 miesięcy - uwielbia muzyczkę, a na spacerach które często - kilka razy w tygodniu trwają nawet 6 godzin to super sprawa he he. Więc nasza spacerówka musi być wygodna i duża i rozkładana oczywiście :) poza tym jest w moim ukochanym trawkowo-zielonym kolorku :) podnóżek też jest regulowany - a najfajniejsze jest to że wszystkie kółka są skrętne z możliwością blokowania. Fajne jest też to że cały kosz na zakupy jest zabudowany i nie wygląda tak tandetnie jak w innych spacerówkach. Jest do niego dostęp z każdej strony, a z tego co zauważyłam dostęp do kosza w większości spacerówek jest nieco utrudniony. No nic - dam znać jak się sprawuje jak już do mnie dotrze. Mam nadzieję że już jutro :) a jak nie to do końca tygodnia :) tu masz link jak wygląda ów wózeczek ... aha i NAJWAŻNIEJSZE dla mnie - jest wysoki 105 cm. gdzie standardowo to ok. 96cm. Cosatto: Pushchairs: Strollers: i-spin

3. reklama
  4. Północny Wiatr

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zapomniałam napisać, że spacerówka będzie nocować na klatce schodowej, więc nie może to być super nowy wózek, który wszyscy będą chcieli ukraść. :-) Ale serdeczne dzięki Myszkorybko :-) za sugestię. Chodziaż sobie pooglądałąm ten piękny wehikuł.
    Muszę kupić coś używanego. Obecnie stoi tam Roan Marita po jednym dziecku. Z lekkich spacerówek planuję zakup Maclerena XLR i będzie to wózek dla mnie i raczej nigdzie go nie będę zostawiać. Ale do klatki dla mamy sądzę, że dobrze by było coś na dużych kółkach - nigdzie nie będzie noszony ani pakowany, więc można sobie pozwolić na coś ciężkiego i wygodnego.

5. MOUSEFISH

MOUSEFISH MamusiaNatalki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to jak tak, to ja jestem zakochana w mutsy 3 kołowym. Miałam już jane slalom, jane nurse, itp itd... ale najbardziej mutsy mi przypasował.

6. Północny Wiatr

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A do jakiego wieku Mutsy się mniej więcej nadaje? Czy dziecko może się w nim wyspać? Czy ma on jakąś nazwę? Chciala bym obejrzeć zdjęcia.
    Pozdrawiam

7. lenkaa1

lenkaa1 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Hej Hej
    Też własnie rozgladam sie za tym wozkiem... Czy moglabys napisac jak sprawuje sie ten wozek? Bylabym baardzo wdzieczna za opinie, gdyz nie mam mozliwosci obejrzec go na zywo :)
    Pozdrawiam

8. doroti

doroti Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    proszę o opinie na temat wózka COSATTO i-spin, bo zamierzam sie do jego zakupu, ale obawiam się troche gdyż nie ma ich w sklepie tylko przez internet, a nie chcę kupować w ciemno. jedna z mam pisała powyżej ze kupiła, byłabym wdzięczna za pomoc. pozdrawiam

9. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jest podejscie sprzedawcy :sorry2:

Co do modelu sie nie wypowiem, ale o firmie nie mam najlepszego zdania :no:

10. reklama
  11. rikapa

rikapa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wszystkie spacerówki polskich firm (w szczególności ale nie tylko) zgodnie z polskim prawem są do 15 kilo czyli tak 2,5 do 3 lat natomiast np. maclaren u nas w Polsce będzie przeznaczony do 15 kg a ten sam model w Anglii będzie do 25 kg. Ja ogólnie polecam Maclaren XT lub XLR rozkładają się do spania na płasko , mają podnóżek nie jakiś nie wiadomo jaki ale jest, i mogą w nich dzieci jeździć do 4-5 lat, dobrze się składają, nie są ciężkie itp. :-)

12. zielonooka pieprzniczka

zielonooka pieprzniczka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mamuśki...a widziała któraś może st10 Crown buggy? To jest taka powielka Zappa,tylko,że ma rozkladane oparcie,pałąk i takie tam.Wydaje się fajna,lekka i podoba mi się wygląd.No i do 25 kg:) Czy ktoraś może widziała?Ja nawet nie wiem jaka to produkcja:/

Poleć forum