reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najwygodniejsza spacerówka dla dziecka

Północny Wiatr

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
319
Miasto
Szczecin
Chciala bym kupić spacerówkę, która będzie u mojej mamy.
Chciała bym aby to była spacerówka dla dziecka jak najdłużej - nawet do 3 lat. Ma to być spacerówka do wyprowadzenia na podwórko, żeby dzidzia się w niej porządnie wyspala. Czasem ktoś ją powozi po podwórku albo kawalek dalej. Do samochodu jej nie będziemy pakować. Czasem wjedzie się nią do domu, żeby uśpić (pokołysać)berbola.
Moje kryteria wyboru:
- przede wszystkimm wygodna (do spania)
- aby mogła służyć dziecku długo - nawet do 3 lat albo i dłużej
- musi mieć podnóżek
- rozkładana na płasko lub prawie płasko

W domu mam X-landera XA, u mamy obecnie Roan Marita. Marita pójdzie do teściowej. Zastanawiam się do jakiego wieku mogą służyć te wózki.

Proszę poradźcie jaką spacerówkę mogę kupić.
 
reklama
Ja właśnie zakupiłąm COSATTO I Spin 24/7 Na chwilę obecną to nowość, dostępny na zamówienie, lub przez internet. Również zależało mi na tym, żeby spacerówka rozkładała się na zupełnie płasko. Ma 6 różnych pozycji, i z opisu wynika, że jest to jedna z obszerniejszych spacerówek. Ma wbudowane głośniczki w budzie, i kieszonkę z tyłu na mp3. Fajny pomysł bo moja córcia - 17 miesięcy - uwielbia muzyczkę, a na spacerach które często - kilka razy w tygodniu trwają nawet 6 godzin to super sprawa he he. Więc nasza spacerówka musi być wygodna i duża i rozkładana oczywiście :) poza tym jest w moim ukochanym trawkowo-zielonym kolorku :) podnóżek też jest regulowany - a najfajniejsze jest to że wszystkie kółka są skrętne z możliwością blokowania. Fajne jest też to że cały kosz na zakupy jest zabudowany i nie wygląda tak tandetnie jak w innych spacerówkach. Jest do niego dostęp z każdej strony, a z tego co zauważyłam dostęp do kosza w większości spacerówek jest nieco utrudniony. No nic - dam znać jak się sprawuje jak już do mnie dotrze. Mam nadzieję że już jutro :) a jak nie to do końca tygodnia :) tu masz link jak wygląda ów wózeczek ... aha i NAJWAŻNIEJSZE dla mnie - jest wysoki 105 cm. gdzie standardowo to ok. 96cm. Cosatto: Pushchairs: Strollers: i-spin
 
Zapomniałam napisać, że spacerówka będzie nocować na klatce schodowej, więc nie może to być super nowy wózek, który wszyscy będą chcieli ukraść. :-) Ale serdeczne dzięki Myszkorybko :-) za sugestię. Chodziaż sobie pooglądałąm ten piękny wehikuł.
Muszę kupić coś używanego. Obecnie stoi tam Roan Marita po jednym dziecku. Z lekkich spacerówek planuję zakup Maclerena XLR i będzie to wózek dla mnie i raczej nigdzie go nie będę zostawiać. Ale do klatki dla mamy sądzę, że dobrze by było coś na dużych kółkach - nigdzie nie będzie noszony ani pakowany, więc można sobie pozwolić na coś ciężkiego i wygodnego.
 
No to jak tak, to ja jestem zakochana w mutsy 3 kołowym. Miałam już jane slalom, jane nurse, itp itd... ale najbardziej mutsy mi przypasował.
 
A do jakiego wieku Mutsy się mniej więcej nadaje? Czy dziecko może się w nim wyspać? Czy ma on jakąś nazwę? Chciala bym obejrzeć zdjęcia.
Pozdrawiam
 
Ja właśnie zakupiłąm COSATTO I Spin 24/7 Na chwilę obecną to nowość, dostępny na zamówienie, lub przez internet. Również zależało mi na tym, żeby spacerówka rozkładała się na zupełnie płasko. Ma 6 różnych pozycji, i z opisu wynika, że jest to jedna z obszerniejszych spacerówek. Ma wbudowane głośniczki w budzie, i kieszonkę z tyłu na mp3. Fajny pomysł bo moja córcia - 17 miesięcy - uwielbia muzyczkę, a na spacerach które często - kilka razy w tygodniu trwają nawet 6 godzin to super sprawa he he. Więc nasza spacerówka musi być wygodna i duża i rozkładana oczywiście :) poza tym jest w moim ukochanym trawkowo-zielonym kolorku :) podnóżek też jest regulowany - a najfajniejsze jest to że wszystkie kółka są skrętne z możliwością blokowania. Fajne jest też to że cały kosz na zakupy jest zabudowany i nie wygląda tak tandetnie jak w innych spacerówkach. Jest do niego dostęp z każdej strony, a z tego co zauważyłam dostęp do kosza w większości spacerówek jest nieco utrudniony. No nic - dam znać jak się sprawuje jak już do mnie dotrze. Mam nadzieję że już jutro :) a jak nie to do końca tygodnia :) tu masz link jak wygląda ów wózeczek ... aha i NAJWAŻNIEJSZE dla mnie - jest wysoki 105 cm. gdzie standardowo to ok. 96cm. Cosatto: Pushchairs: Strollers: i-spin


Hej Hej
Też własnie rozgladam sie za tym wozkiem... Czy moglabys napisac jak sprawuje sie ten wozek? Bylabym baardzo wdzieczna za opinie, gdyz nie mam mozliwosci obejrzec go na zywo :)
Pozdrawiam
 
proszę o opinie na temat wózka COSATTO i-spin, bo zamierzam sie do jego zakupu, ale obawiam się troche gdyż nie ma ich w sklepie tylko przez internet, a nie chcę kupować w ciemno. jedna z mam pisała powyżej ze kupiła, byłabym wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
 
Wydaje mi się,że nie ma jednego najbardziej wygodnego lub bezpiecznego wózka. Każdy z modeli ma swoje wady oraz zalety,podobnie z wyborem firmy. Przede wszystkim warto określic budżet jaki posiadasz,oraz poczytac temat w wątku zbiorczym na forum. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek.

To jest podejscie sprzedawcy :sorry2:

proszę o opinie na temat wózka COSATTO i-spin, bo zamierzam sie do jego zakupu, ale obawiam się troche gdyż nie ma ich w sklepie tylko przez internet, a nie chcę kupować w ciemno. jedna z mam pisała powyżej ze kupiła, byłabym wdzięczna za pomoc. pozdrawiam

Co do modelu sie nie wypowiem, ale o firmie nie mam najlepszego zdania :no:
 
Chciala bym kupić spacerówkę, która będzie u mojej mamy.
Chciała bym aby to była spacerówka dla dziecka jak najdłużej - nawet do 3 lat. Ma to być spacerówka do wyprowadzenia na podwórko, żeby dzidzia się w niej porządnie wyspala. Czasem ktoś ją powozi po podwórku albo kawalek dalej. Do samochodu jej nie będziemy pakować. Czasem wjedzie się nią do domu, żeby uśpić (pokołysać)berbola.
Moje kryteria wyboru:
- przede wszystkimm wygodna (do spania)
- aby mogła służyć dziecku długo - nawet do 3 lat albo i dłużej
- musi mieć podnóżek
- rozkładana na płasko lub prawie płasko

W domu mam X-landera XA, u mamy obecnie Roan Marita. Marita pójdzie do teściowej. Zastanawiam się do jakiego wieku mogą służyć te wózki.

Proszę poradźcie jaką spacerówkę mogę kupić.

wszystkie spacerówki polskich firm (w szczególności ale nie tylko) zgodnie z polskim prawem są do 15 kilo czyli tak 2,5 do 3 lat natomiast np. maclaren u nas w Polsce będzie przeznaczony do 15 kg a ten sam model w Anglii będzie do 25 kg. Ja ogólnie polecam Maclaren XT lub XLR rozkładają się do spania na płasko , mają podnóżek nie jakiś nie wiadomo jaki ale jest, i mogą w nich dzieci jeździć do 4-5 lat, dobrze się składają, nie są ciężkie itp. :-)
 
reklama
Mamuśki...a widziała któraś może st10 Crown buggy? To jest taka powielka Zappa,tylko,że ma rozkladane oparcie,pałąk i takie tam.Wydaje się fajna,lekka i podoba mi się wygląd.No i do 25 kg:) Czy ktoraś może widziała?Ja nawet nie wiem jaka to produkcja:/
 
Do góry