reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nan Activ 1 - różne dawki na opakowaniu ?!?!?!?

Dołączył(a)
29 Maj 2009
Postów
11
Miasto
Trzebnica
Witam
Z tej strony Piotrek , tato Seweryna :-D
Mam pytanie o dawkowanie mleka Nan Activ 1 . Jestem w posiadaniu kilku różnych puszek z mleczkiem i na jednej mam napisane ze dawkę zwiękasza się w juz w 2 tygodniu zycia a na innych ze w 2 miesiącu i nie wiem co jest prawidłowe.
Zastanawiam się nad tym czy to mleko , tylko nie wiem które, nie jest podrabiane :szok: , a nie chciałbym w jakiś sposób zaszkodzic. Może być , ze to błąd w druku ??
Piszecie , może spotkaliscie się z tym .
No i prosze o prawidłową dawkę dla synka
Prosze o odpowiedź i pozdrawiam;-)
 
reklama
Ja co prawda tego mleka nie uzywam, tutaj bym go nie dostala, ale na moim mleku podawane sa dawki, co do wagi dziecka, ktorymi sie sugerowalam na poczatku, ale teraz wiem ile mala moze zjesc, zeby sobie pojadla, ale nie zwymiotowala ( mo moja to wchlonie ile w butelce, a potem strasznie wymiotuje)... Pamietam, ze jak miala 2 tygodnie to dawalam ok. 70 ml... Moja rada bylaby zawsze zrob sobie troche wiecej w butelce, jak maluszek nie bedzie chcial wiecej to nie wypije, tylko zostawi, (tak tez bylo z moja na poczatku) a potem automatycznie bedziecie wiedzieli ile... Powodzenia
 
Do góry