reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nan HA, Bebilon Pepti

Oj, chciałabym, żebyć miała rację :-) Pepti ma prebiotyki a to "mała" różnica. ;-) W każdym razie Helenka coraz lepiej znosi te zmianę i...zaczęła więcej mleka wypijać..ciekawe co jest tego przyczyną? Smaku Nan nie lubiła, więc nie o smak chodzi...może jest gorzej przyswajalne i dziecko musi więcej wypić by się najeść? Nie mam pojęcia. Kupa dziś żółto-zielona-więc jest nadzieja na żółtą ;-). Za kilka dni, po unormowaniu się pp.spróbujemy znów rozszerzyć dietę. Mam nadzieję, że tym razem uczulenie na "maminą" marchewkę nie nadejdzie ;-)
 
reklama
wiesz,to chyba nie wielka róznica prebiotyk czy probiotyk,w kazdym razie na kazdym mleku pisze ze dzieki nim kupki sa takie jak u dzieci karmionych piersia.a prawda taka ze kazde dziecko inne,mój na kazdym mleku poza bebiko ma problemy z zaparciami tylko ze bebiko nie moze pic.fajnie ze małej smakuje choc jak dla mnie jest okropne hehe strasznie gorzkie w smaku.pamietaj tylko ze wysypka moze sie pojawic nawet za 2-4tygodnie bo skaza nie zawsze sie od razu ujawnia.dlatego tez uwazaj na razie z nowosciami abys wiedziała co ewentualnie uczula
 
to jest dośc spora różnica ;-)

A wracając do mleczka..udało nam się już prawie w 100% przejść na mleko NAN pro...To chyba był strzał w 10, by najpierw z Pepti przejść na NAN pro HA, a później na zwykły Nan. Wczesniejsze próby z Bebilonem kończyły się fiaskiem. Widzęteż, że mojej Helence nie służył Pepti...teraz zauważm różnicę w zachowaniu, ilości wypijanego mleka, kupkach itp. Pozdrawiam
 
fajnie ze u was sie udało.my przeszlismy na bebilon,kupki srednie ale u nas problkem w tym ze problem ze zrobieniem kupki,dostalismy teraz syrop debridat ale nie ma róznicy.kuka na poczatku jest bardzo twarda a potem normalna a nawet rzadziutka.a po tym nanie pro nie ma zielonych kupek?próbowałam też gerbera ale jeszcze gorzej
 
Oj tak kupy są zielone...ale po Pepti też były. Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale jabłuszko dobrze pomaga na twarde kupy.
 
reklama
Do góry