reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napięty brzuch i ciągnięcie ciąża 6tydzien

Rota

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2024
Postów
21
Cześć,(6tydzien ciąży)
Czy to normalne że mam brzuch jak bym była w 5miesiacu ciąży strasznie napięty.Dodatkowo czasem mam uczucie ciągnięcia np w pracy(pracuje przy biurku)po 3godzinach czuję jak by coś mnie uwieralo ,jakby lekko ciągnęło w podbrzuszu.
 
reklama
Cześć,(6tydzien ciąży)
Czy to normalne że mam brzuch jak bym była w 5miesiacu ciąży strasznie napięty.Dodatkowo czasem mam uczucie ciągnięcia np w pracy(pracuje przy biurku)po 3godzinach czuję jak by coś mnie uwieralo ,jakby lekko ciągnęło w podbrzuszu.
Tak, to normalne i będzie tylko gorzej. 😉 A jeśli coś Cię bardzo niepokoi to skontaktuj się z ginekologiem.
 
Może to są po prostu wzdęcia. Ja osobiście to ścigałam w 6 tyg. Pierwsze objawy zaczęły się u mnie w 9 tygodniu
 
Cześć,(6tydzien ciąży)
Czy to normalne że mam brzuch jak bym była w 5miesiacu ciąży strasznie napięty.Dodatkowo czasem mam uczucie ciągnięcia np w pracy(pracuje przy biurku)po 3godzinach czuję jak by coś mnie uwieralo ,jakby lekko ciągnęło w podbrzuszu.
Nie do końca to jest normalne w tym tygodniu ciąży. Ja wylądowałam w pierwsze ciąży na patologi ciąży właśnie przez twardnienie brzucha. Warto byłoby sprawdzić u ginekologa plus trochę częściej zmieniać pozycję
 
Do góry