reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Napletek partnera

Rozwiązania
0
Witam kobietki, Otóż zastanawiam się czy z członkiem mojego kochanego wszystko w porządku. Jest on zawsze przykryty napletkiem podczas wzwodu, Czy wasi partnerzy też tak mają? Początkowo jak widziałam w jakichś filmach członki męskie, gdzie całe żołędzie były odkryte sądziłam, że oni są po prostu obrzezani. Ale w sumie już nie wiem sama czy to stulejka czy po prostu wszyscy mężcyźni tak mają? Czy to obowiazkowo ma znaczyc stulejke? Może "odkryłam" brzmi trochę dziwnie, ale mimo że wcześniej parę razy się kochaliśmy, zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że coś jest inaczej. Dopiero w trakcie wspólnej kąpieli miałam okazję się przyjrzeć. Nie bijcie - nie miałam w życiu setek partnerów, nie mam wielkiego doświadczenia i różnica dla mnie nie była wcale taka oczywista.Dodam ze nigdy mu tam nic nie bolało, żadnych problemów nie było

Ostatnia edycja:
reklama

Kacprysiowo

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
4
Mój mąż miał ten sam problem, poszedł na zabieg prywatnie, teraz wszystko ok.

BaskaW

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Powinien isc na zabieg. Za maluszka nikt tego nie dopilnowal. Nie boli go? Ma przyjemność z seksu?

Rozwiązania
0
Skoro przez kilkadziesiąt lat mu to nie przeszkadzało to raczej nie ma powodu do drastycznych działań. Widocznie "ten typ tak ma" ;)

marika22

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Witam kobietki, Otóż zastanawiam się czy z członkiem mojego kochanego wszystko w porządku. Jest on zawsze przykryty napletkiem podczas wzwodu, Czy wasi partnerzy też tak mają? Początkowo jak widziałam w jakichś filmach członki męskie, gdzie całe żołędzie były odkryte sądziłam, że oni są po prostu obrzezani. Ale w sumie już nie wiem sama czy to stulejka czy po prostu wszyscy mężcyźni tak mają? Może "odkryłam" brzmi trochę dziwnie, ale mimo że wcześniej parę razy się kochaliśmy, zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że coś jest inaczej. Dopiero w trakcie wspólnej kąpieli miałam okazję się przyjrzeć. Nie bijcie - nie miałam w życiu setek partnerów, nie mam wielkiego doświadczenia i różnica dla mnie nie była wcale taka oczywista.Dodam ze nigdy mu tam nic nie bolało, żadnych problemów nie było
To stulejka ale jeśli mu nie przeszkadza nie boli to raczej nic nie powinno się stać to już zależy od partnera czy coś chce z tym zrobić. Jest jednak możliwość że kiedyś może się zrobić jakieś zapalenie ponieważ pod napletkiem gromadza się różne zanieczyszczenia a jeśli napletek nie schodzi do końca to niema jak porządnie tego oczyścić mój syn miał stulejkę i lekarz mi tak tłumaczył ale to chłopiec który akurat wtedy miał 5lat dostał maści i mu pomogło u dorosłego mężczyzny raczej już tylko zabieg .

Rozwiązania
0
Jak już wczesniej mówiłam że żadnych narzekan nie było.. Czuję się bardzo głupio, nawet nie wiem jak to musiałabym mu powiedzieć

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
u dorosłego mężczyzny raczej już tylko zabieg .
Myślę, że to podobnie jak z wyrostkiem robaczkowym. Nikt go profilaktycznie nie usuwa wcześniej z obawy przed potencjalnym zapaleniem. Więc jeśli ani jemu ani agnie obecny stan nie przeszkadza to nic nie trzeba z tym robić.

Rozwiązania
0
Nie wiem już sama, co w takiej sytuacji miałabym robić

marika22

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Myślę, że to podobnie jak z wyrostkiem robaczkowym. Nikt go profilaktycznie nie usuwa wcześniej z obawy przed potencjalnym zapaleniem. Więc jeśli ani jemu ani agnie obecny stan nie przeszkadza to nic nie trzeba z tym robić.
Mój szwagier ma prawie 40 lat i żyje że stulejką więc da się z tym żyć i można mieć normalnie dzieci tak jak napisałam wcześniej jeśli nic się nie dzieje nic nie boli to nie trzeba nic z tym robić ale z czasem może być tak że jakieś zapalenie może być tego powodem ale wcale nie musi tak być

reklama

HoneyBee

Rozwiązania
0
Siemka! Moj maz tez tak mial jak sie zaczynalismy spotykac. Co ciekawe, jak nasza znajomosc sie zawezila to pewnego razu napletek sam sie odslonil i bylo u niego po sprawie. Natomiast jego brat musial miec zabieg. I organizowal to sobie jak juz byl dorosly. Z tego co wiem, ani jeden ani drugi nie mieli z tym zadnych problemow wiekszych.