reklama

Napletek partnera

AnettGrab

Aktywna w BB
Od
2 Styczeń 2019
Miasto
Toruń
Odpowiedzi
0
Jak już wczesniej mówiłam że żadnych narzekan nie było.. Czuję się bardzo głupio, nawet nie wiem jak to musiałabym mu powiedzieć
najlepiej wprost, bez owijania w bawełnę. Przecież to normalna rzecz, że zauważyłaś, że coś jest nie tak i się martwisz

reklama
Od
4 Wrzesień 2015
Odpowiedzi
0
Powiem szczerze ze długo myślałam czy w ogóle to pisac.. myslałam ze wszyscy powiedzą na odwrót ze to ja jestem nienormalna pytajac czy wszyscy mężcyźni tak mają i ze zobaczyłam to tylko podczas wspólnej kąpieli po jakims czasie a nie od razu

Ostatnia edycja:
Od
10 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Chyba nie masz więcej czym martwić :) jeżeli mu to nie przeszkadza, nie odczuwa żadnego bólu to o co ci chodzi? czy ci tak ważny ten żołądź? niech dba o higiene i wszystko będzie w porządku mam na myśl umywa ile się daje :) I jak już pisala littlebabe każdy ptak jest inny, kazdy to odczuwa inaczej :) nie zwracaj na to uwagi jak zrobiliscie już to nie raz, używajcie prezerwatywy i na pewno nic sie nie stanie

Od
4 Wrzesień 2015
Odpowiedzi
0
Jak już widzę że niektórzy też tak mają, i nawet mają dzieci:) to chyba nie jest takim wielkiem problemem

Ostatnia edycja:
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019