reklama

narastające bóle brzucha 14 tydzień ciązy

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez martusienka20, 28 Kwiecień 2012.

1. martusienka20

martusienka20 Początkująca w BB

cześć dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciazy od wczoraj mam dosyć silne bole w podbrzuszu trwaja chwile i wracaja po pol godziny , jest to taki kujący bol przy ktorym twardnieje mi brzuch , boje sie od ostatnich 2 godzin bol nie ustaje , nie mam plamien ,nie wiem co sie dzieje czy ktoras z was miala taki problem ?

2. anitha

anitha Fanka BB :)

nie myslalas zeby isc z tym do lekarza? ja mialam podobnie w 2 ciazy, bole tak jak by to byly skurcze i twardniejacy brzuch. wszystko zaczelo sie ok 3 miesiaca(to chyba jakos 14 tc) lekarze w polsce i w uk mowili mi ze mam uwazac na siebie ze to nie jest normalne i ze o ile uda mi sie donosic ciaze to urodze przed terminem..od ok 26 t.c bylo tylko gorzej bo przyplataly sie jakies infekcje, bakterie i bylam na antybiotykach przez 5 tyg . synus urodzil sie zdrowy i to jeszcze 6 dni po terminie ;-) trzymam kciuki za twoje malenstwo - i tak jak pisalam na poczatku wybierz sie do lekarza bo nigdy nic nie wiadomo

3. reklama
  4. frogusia7

frogusia7 Tęskniąca mama Kubusia

Kochana proponuje jak najszybciej udaj się do lekarza - u mnie się tak zaczęło tylko że w 26tyg i jak trafiłam do szpitala po 2 godzinach okazało się że zaczęła się akcja porodowa - ledwo zatrzymali:(nie czekaj ...

5. martusienka20

dziekuję za wasze odpowiedzi , dzis bylam u lekarza kobieta w rejestracji powiedziala, ze skoro nie mam plamien to najprawdopodobniej boli poniewaz macica sie rozciąga i lekarz mnie nie przyjmie bo ma za duzo pacjentek , kazala mi przyjmowac no spe 3 razy dziennie po 2 tabletki i jezeli bol nie przejdzie mam przyjsc znowu , szczerze mowiac to po prostu mnie olali , teraz boli troche mniej tylko ,ze pojawily sie jasno brązowe uplawy , a ja dalej sie martwie czy wszystko jest w porządku bo nawet nikt mnie nie zbadal , mam nadzieje , ze przestanie bolec , uda mi sie donosic ciaze i moje malenstwo urodzi sie cale i zdrowe ...

6. Rysica

Rysica Mama Szymusia i Monisi :)

w takish sytuacjach, to ja radzę jechać do szpitala położniczego, tam nie mają prawa Cię olać - tam jak zgłaszasz się na IP (Izbę Przyjęć) to muszą Cię przyjąć, zbadać, wypisać zalecenia i wypis zrobić... Lekarze w przychodniach najczęściej niestety olewają... Musisz to sprawdzić, bo to faktycznie normalne nie jest. Daj znać co i jak.

Ostatnia edycja: 1 Maj 2012
  7. emilka87

emilka87 Fanka BB :)

ja miałam podobne bóle i to było faktycznie okazało sie ze od rozrastającej sie macicy. taki paralizujący ból, ale prawda jest taka ze kazdy przypadek jest inny i zadnego bólu brzucha nie powinno sie lekceważyc bo nigdy nie wiadmo co jest powodem.

8. arthatee

arthatee Mama Natalkowa

Mimo wszystko trzeba pójść do lekarza, jak nie do jednego to do drugiego, w końcu dzidzia jest najważniejsza.
    Ja również miałam bóle w podbrzuszu, ale nie były one silne i od razu powiadomiłam mojego lekarza, te akurat były od rozrastającej się macicy bo bolało po boku.
    Zapytałam o jaki ból powinnam się martwić, więc gin powiedziała mi , że o takie które przypominają bóle menstruacyjne no i oczywiście plamienia.

9. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

ja od 16 tyg miałąm twwiarnienie brzucha i byłam na kroplówkach w szpitalu

10. reklama
  11. martusienka20

kobietki w środę bylam na rutynowej wizycie u lekarza ,jestem w 17 tygodniu ciazy, lekarz powiedzial ,ze wszystko jest dobrze ale pomimo to przepisal duphaston i kazal brac 2 razy dziennie , od kiedy wrocilam do domu dostalam tak silnych bolow brzucha ,ze nie moglam wstac z lozka wyjscie z domu stalo sie niemozilwe przy kazdym kroku bol stawal sie silniejszy , pomyslalam ,ze skoro lekarz powiedzial ,ze wszystko jest dobrze to nie powinnam sie martwic i przelezalam reszte dnia w lozku na nastepny dzien bylo to samo , w piatek doszla do tego biegunka , mialam juz jechac na pogotowie jednak bol sie zmniejszyl i zasnelam dzisiaj juz prawie nie boli czy mimo to jechac na pogotowie ? moj ginekolog jest najlepszy w moim miescie nie sadze zeby sie mylil mowiac ze wszystko jest dobrze

12. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

1. czy lekarz robil usg?
    2. czy nadal utrzymuja sie podbarwione uplawy?

Poleć forum