reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Nasi mężczyźni w ciąży

kradz

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bardzo fajny temat :-)
Ja bardzo się ciesze, że zabrałam swojego faceta na usg, był na pierwszym i na genetycznym. Za pierwszym razem usg było dopochwowo, weszłam najpierw sama, ale stwierdziliśmy z lekarzem, że jak Mąż dostanie fotkę to wyjdzie na jedno, bo niewiele było jeszcze widać. Co innego na kolejnym. Weszliśmy od razu we dwoje i M był bardzo wzruszony i szczęśliwy. Nie spodziewał się, że Dzidzia będzie już taka "widoczna" i ruchliwa. Po tej wizycie dużo do niego dotarło, myślę, że dopiero wtedy naprawdę zrozumiał że będziemy rodzicami. Od tamtego czasu tez jest bardziej pomocny i w ogóle nie mogę na niego narzekać. Ostatnio jak poczytał kalendarz ciąży i było tam napisane, że Maluszek już słyszy co się dzieje w jego otoczeniu to zaczął non stop gadać do brzucha. :-D

Co do płci lekarza to zawsze trafiałam n facetów, ale ani ja ni M nie mieliśmy z tym probleu. Dla mnie liczy się przede wszystkim doświadczenie lekarza i to czy ja się czuję dobrze na wizytach, czy mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie itd...

reklama

zarunia

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja u kobiety ginekologa byłam dwa razy.Raz na pierwszej w swoim życiu wizycie i drugi raz na badaniach prenatalnych. W pierwszym przypadku trafiłam na straszną babę i od tamtej pory wybieram ginekologów mężczyzn. Moim zdaniem są bardziej delikatni i wyrozumiali.Przy badaniach prenatalnych nie miałam wyboru i mimo, że pani była delikatna to jakas taka......

Madwa jak ja Cię dobrze rozumiem :) Ja ze swoim chłopakiem też nie mieszkam bo nie mamy na razie jak. On w UK a ja w PL i dopóki ja nie podejmę decyzji o przeniesieniu sie do niego to.....No a że dzidzia w drodze to od razu wskakujemy na głęboką wodę i mam nadzieje, że udam nam się stworzyć fajną rodzinkę :)

sunajka897

Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
A ja mojemu ostatnio brzuchola kazałam nasmarować to aż mu się oczy zaświeciły :-D.
Co wieczór za nim uśnie rączka na brzuszek i przytuli i przybije maluchowi żółwika więc pozytywnie :-)

Iman85

Miasto
Łódź, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Mój narzeczony akurat nie miałby nic przeciw jeżeli wybrałabym faceta ginekologa.
Był ze mną na pierwszym USG potwierdzającym ciążę i potem na kolejnym kiedy było widać trochę więcej. Też był wzruszony :-)

Mieszkamy jak narazie na odległość ale zawsze jak przyjeżdża to głaszcze brzuszek i mówi do "juniora" :-)

zarunia

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Mój jak już się widzimy to też przytula brzucho, głaszcze, całuje i gada, gada, gada.......:-D Ale fajne to i szkoda, że nie mam tego na co dzień :)

Żgutek

Rozwiązania
0
Ja chodzę do faceta ginekologa, mój jest bardzo przystojny i jak kiedyś jeszcze przed ciążą pokazałam zdjęcie mężowi to nie powiem, że był szczęśliwy ale to jest u Mnie jeden z najbardziej polecanych lekarzy pracujący w szpitalu więc najlepsza opcja.

U mnie na każdej wizycie jest mąż i USG obojętnie jak to też był, nawet badanie wziernikiem widzi. Wie, że to lekarz i płeć nie ma tu znaczenia.

Mój też codziennie gada do Wojtka w ogóle dotyka brzuch albo się śmieje, że taki duży albo zachwyca się kształtem i zmianami.

Teraz mam takie uczucie jakby strzelał popcorn w brzuszku jak czuje to to go wołam jak się cieszy.

W ogóle jest rozczulający jeśli chodzi o wizyty i to jak patrzy na USG z uśmiechem.

Codziennie rano przytula dotyka brzuch i mówi Kocham :-)

zarunia

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
No ja strasznie żałuję, że nie bylismy razem na żadnym usg bo nam sie terminy mijają :( ale może jak będzie grzeczny to zabiorę go na 3d :-D

reklama
Do góry