reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasi mężczyźni...

Pytia no to samiutkiego szczescia w nowym gniazdku.....................oj jak fajnie
Moj dlatego wlasnie wyjechal zeby zarobic na mieszkanko.wczesniej zawsze widzielismy sie codziennie,nigdy nawet nie rozstalismy sie na jeden jedyny dzien...............wiec jest mi cholernie samotnie
 
reklama
a mój mąż-jestem z niego dumna-zwykle zapominalski i roztargniony- nie zapomniał o moich urodzinkach i to bez przypominania o nich kartką na lodówce wczesniej ;D
 
Agao, rozumiem że to obzarstwo przygotował mama na Twoje urodzinki,

Sto lat sto lat niech żyje, zyje nam ;)

a które to już?

już zobaczyłam :)
młodości Ty... a ja mam zawsze 18 ;D
 
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

apropos żarcia coś mi nóżki utyły bo mam spodnie ciasne :( już nie tylko na brzusiu - matko mam już 6kg na koncie jak tak dalej pójdzie ...........
 
agao pisze:
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

apropos żarcia coś mi nóżki utyły bo mam spodnie ciasne  :( już nie tylko na brzusiu - matko mam już 6kg na koncie jak tak dalej pójdzie ...........

agao, nie martw sie ja mam to samo :D
 
i ja sie jeszcze dolacze :

Z okazji Twego święta życzę Ci,
kolejnych dni,
miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy
jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia
w każdym jego momencie
 
reklama
Do góry