reklama

Nasi mężowie/partnerzy

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Mamuska, 4 Styczeń 2006.

1. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

2. minozka

minozka Fanka BB :)

jessssuuu.... wypisz wymaluj.... jakbym widziała facetów których znam...

3. reklama
  4. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

uśmiałam się do łez! ;D naprawdę już dawno nic mnie tak nie rozbawiło. O Marulu nie mogę nic napisac, bo go znacie, więc mi nie wypada, a poza tym jest doskonały ;), ale może Wy coś...

5. ilinka

ilinka Fanka BB :)

ojejku ale sie naśmiałam... :laugh: :laugh: :laugh:

6. marianeczka

marianeczka persona non grata

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahaha

7. Ivonek

Ivonek Gość

Buhhahahahahhahaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaahahhahahaaaaa az sie poplakalam ze smiechu...

8. sama

sama Fanka BB :)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

9. marul

marul Gość

same tu cha cha hi hi i inne takie :)

a może coś z własnego podwórka, czyli o mężów koleżanek, bo Wasi są idealni ;)

a tak na marginesie to po kiego ... oni wąchają te skarpetki? Czemu to ma służyć? To jakiś fetysz czy co?

10. reklama
  11. Tamarunia

Tamarunia Gość

ja nie rozumiem idei "dawania"na swego meza na forum, bo co?maz ma to przeczytac i sie poprawic?glupota, nie lepiej isc z tym interesem do niego?

w ogole wkurza mnie jak ktos pisze ze bla bla bla, i nic z tym dalej nie robi, tylko pisze.

No chyba ze sie pisze zeby ......podzielic sie doswiadczeniem, spytac, prosic o rade, ale tam ewidentnie, przynajmniej jedna babka, napisala, cos w rodzaju, ze sie coraz barzdiej psuje w ich zwiazku, a ciekawe czy ona o tym z mezem rozmawiala,?

12. sama

sama Fanka BB :)

Tamatunia ja myślę tak: czasami jest lżej człowiekowi jak się dowie,że to nie tylko on ma takie problemy i że są też inne kobiety które się z tym borykają. Dlatego właśnie te panie postanowiły podzielić się na forum takimi doświadczeniami. Ja osobiście nigdy bym nic takiego o moim mężu nie napisała i to wcale nie dlatego, że nie ma wad. Poprostu to jest dla mnie żenujące i uważam, że nie powinno się wyrażać takich opinii o osobie do której się choćby cośśśś........ czuje, lub nawet tylko z nią mieszka. Owszem śmieszne to jest ( bo chyba o to chodziło) tym, którzy to pisali. :) :) :) :) :) :D :D :D :D

Poleć forum