reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasilajacy sie bol krocza

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
hej dziewczyny. Jestem w 26 tc I bol krocza towarzyszy mi od 20tyg .niestety yet
Az sie nasilil . Wystepuje przy odwracaniu sie I wstawaniu musze to rozchodIc co sprawia mi naprawdw duzo bolu. Bol ten jest w kosci lonowej i promieniuje az do posladkow .Do tego zaczely plbolec mnie krzyze.. Czy Te bole Sa normalne.prosze o odpowiedzi
 
reklama
Co prawda w ciąży nie byłam i dopiero staramy się o dzidzię, ale jak czytam różne historie tu na BB, to podobne objawy zgłaszały dziewczyny, które dotknęło rozejście spojenia łonowego. Na pewno wszystko, co Cię niepokoi wymaga konsultacji z lekarzem i jeśli dolegliwości są uporczywe, uniemożliwiają normalne funkcjonowanie należy wdrożyć stosowne leczenie. Wiele kobiet stosuje specjalne pasy na biodra, które nie dopuszczają do dalszego rozchodzenia się spojenia i zmniejszają dolegliwości bólowe.
 
to na pewno musisz skonsultować się z lekarzem. Ja będąc w ciąży miałam podobnie, to okazało się, że szyjka macicy się skraca. Musiałam dużo leżeć i oczywiście nic nie dźwigać, dotrwałam do terminowego końca ciąży :)
 
Ja mam taki sam ból i niestety niektóre kobiety tak mają. Podobno pomaga mocno chodzenie na basen, jeśli możesz. Ja niestety nie mogę. Pozdrawiam:)
 
reklama
Witam. Bylam u gina i mowil ze bole krocza to norma . Co prawda mam skrocona sztuk ale mówi ze te dwie rzeczy nie maja ze sobą nic wspólnego. Szyjka skraca się bez objawiwo
 
Do góry