reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastawienie lekarzy do 1 trymestru :/

@Laura_T Ale Ty chyba wcale nie masz takiej przejrzystej sytuacji zdrowotnej? Tu piszesz o USG za tydzień i w dużej mierze z Twoimi odczuciami się zgadzam, ale jeśli jesteś na duphastonie, to już wpadłaś "w szpony medycyny" i nic dziwnego, że lekarz chce Cię widzieć częściej, robić więcej badań itd.
Wpadłam w duphaston bo brałam go akurat, by wyregulować cykl a lekarka powiedziała, że mogę się w tym czasie starać - że to nie przeszkadza. Nie mam złych wyników progesteronu, ale w 1 trymestrze sugerują by nie odstawiać duphastonu.
 
reklama
Dodam tylko, że odechciewa mi się wchodzić na to forum jak czytam takie komentarze jak zostawia @witch84 - szkoda, że osobiście nie miałyśmy tej rozmowy okazji przeprowadzić, ciekawe czy byłabyś taka odważna, by tak oceniać ludzi. Dodam, że nie odniosłaś się ani razu merytorycznie do tego co napisałam. Smutne, że kobieta kobiecie tak dociska i pitoli, że autorka ma złe nastawienie. Tak - do ciebie kobieto mam złe nastawienie :)

Dla zainteresowanych serce dziecka są rozkręciło i jest wszystko dobrze. Stres był niepotrzebny.
 
Nigdzie się nie wybieram. Jak dla mnie możesz wogóle się nie badać. Tylko nie korzystaj potem z państwowej opieki medycznej jak coś okaże się nie tak. 🤷‍♀️
 
Nigdzie się nie wybieram. Jak dla mnie możesz wogóle się nie badać. Tylko nie korzystaj potem z państwowej opieki medycznej jak coś okaże się nie tak. 🤷‍♀️
akurat twoja opinia mnie w ogóle nie interesuje i widać, że masz kłopoty z przyswajaniem faktów i analizą ich - bo w moim poście nie chodziło nigdzie o to by się nie badać - zacznij używać tego co jest na szyi - niektórzy nazywają to głową inni mózgiem.
Badać się trzeba i zgodnie z tym, co mówi lekarz.
Nie warto generować kobiecie w ciąży dodatkowego stresu, gdy badania są prawidłowe, tylko wspierać ją.
 
reklama
Do góry