reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Następna ciąża po poronieniu

Witam,
Poroniłam 6 stycznia w 10 tygodniu, wysłano płód do badania genetycznego, bo wcześniej we wrześniu miałam ciążę biochemiczną, dzisiaj przyszło określenie płci. Byłaby to dziewczynka... :(
Czekam na dalsze wyniki badań.
Mam takie pytanie do doświadczonych dziewczyn, jak teraz mam liczyć cykl? Kiedy będzie miesiączka po poronieniu?
 
reklama
Poroniłam w 9 tc. Serduszko przestało bić. W kolejnej ciąży byłam 6 tygodni po łyżeczkowaniu. Córka dziś kończy 2 miesiące :) Powiem szczerze, że ja całą ciąże bałam się czy wszystko jest ok. Nawet jak jej ruchy czułam już. Niestety cały pierwszy trymestr miałam plamienia także to był dodatkowy stres. Trzymam kciuki za Was i musisz wierzyć, że teraz będzie dobrze :)
Dzieki za wsparcie🙂wierze ze tym razem sie uda🙂
 
Witam,
Poroniłam 6 stycznia w 10 tygodniu, wysłano płód do badania genetycznego, bo wcześniej we wrześniu miałam ciążę biochemiczną, dzisiaj przyszło określenie płci. Byłaby to dziewczynka... :(
Czekam na dalsze wyniki badań.
Mam takie pytanie do doświadczonych dziewczyn, jak teraz mam liczyć cykl? Kiedy będzie miesiączka po poronieniu?
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.Ja okres dostalam 6 tygodni po poronieniu, teraz czekam na druga miesiaczke i dopiero zobacze czy cykle mam 28 dniowe tak jak wczesniej mialam.Teraz mam owulacje i ginekolog juz mi dal zielone swiatlo a to dopiero moj pierwszy cykl po poronieniu dlatego wole poczekac do drugiego okresu i dopiero bede sie statac po drugim cyklu.Nie bede czekac do 3 miesiaczki tak jak niektorzy zalecaja.
 
Witam,
Poroniłam 6 stycznia w 10 tygodniu, wysłano płód do badania genetycznego, bo wcześniej we wrześniu miałam ciążę biochemiczną, dzisiaj przyszło określenie płci. Byłaby to dziewczynka... :(
Czekam na dalsze wyniki badań.
Mam takie pytanie do doświadczonych dziewczyn, jak teraz mam liczyć cykl? Kiedy będzie miesiączka po poronieniu?
Bardzo mi przykro , pierwsza @ może przyjść nawet do 6 tygodni , a czy później będzie normalnie ,to od organizmu zależy, ja po 2 poronieniach ,pierwsze 3 cykle miałam w cały świat, dopiero potem się regulowany, ale są takie osoby u który od razu jest jak wcześniej
 
Czytałam też że współżycie można rozpocząć już dwa tygodnie po poronieniu o ile nie ma żadnych większych dolegliwości? Pewnie co lekarz to inne podejście choć moja lekarka nic na ten temat nie wspomniała.
 
Czytałam też że współżycie można rozpocząć już dwa tygodnie po poronieniu o ile nie ma żadnych większych dolegliwości? Pewnie co lekarz to inne podejście choć moja lekarka nic na ten temat nie wspomniała.
No niby jak ustąpi krwawienie ,ale uważam że lepiej do 1 miesiączki poczekać
 
Ja robilam kariotypy, trombofilie, antyfosfolipidowe, bolerioze, cytomegalie, rf ilosciowo, anty tpo, anty tg i teraz pobieralam jeszcze wymaz czy nie mam zadnych bakterii.Nie mam pojecia co jeszcze moge zbadac.Narazie u mnie sa dwie opcje poronienia-cytomegalia ktora zlapalam na poczatku ciazy albo mutacja mthfr i pai1 przez ktore mozliwe ze zakrzep sie trafil w pempowinie i serduszko stanelo.A Ty jakie badania robilas?
 
Ja robilam kariotypy, trombofilie, antyfosfolipidowe, bolerioze, cytomegalie, rf ilosciowo, anty tpo, anty tg i teraz pobieralam jeszcze wymaz czy nie mam zadnych bakterii.Nie mam pojecia co jeszcze moge zbadac.Narazie u mnie sa dwie opcje poronienia-cytomegalia ktora zlapalam na poczatku ciazy albo mutacja mthfr i pai1 przez ktore mozliwe ze zakrzep sie trafil w pempowinie i serduszko stanelo.A Ty jakie badania robilas?
Ja robiłam badanie kariorypu, trombofilie, posiew z dróg rodnych na grzyby i bakterie i badanie na zespół antyfosfolipidowy. To badanie robiłam dwa razy bo trzeba było po trzech miesiącach potwierdzić zespół antyfosfolipidowy. A wyszła mi też mutacja w genie mthfr ale w wariant A coś tam w układzie hetero....nie pamiętam jakim ale lekarz powiedział że ro świadczy o zbyt dużej krzepliwości krwi.
 
Witam,
Poroniłam 6 stycznia w 10 tygodniu, wysłano płód do badania genetycznego, bo wcześniej we wrześniu miałam ciążę biochemiczną, dzisiaj przyszło określenie płci. Byłaby to dziewczynka... :(
Czekam na dalsze wyniki badań.
Mam takie pytanie do doświadczonych dziewczyn, jak teraz mam liczyć cykl? Kiedy będzie miesiączka po poronieniu?
Poronienie to jakby początek cyklu możesz dostać po tylu dniach co zawsze a możesz kilka dni później. Ja miałam co 28 dni miesiączkę a po poronieniu dostałam po 30 dniach
 
reklama
Do góry