reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Następna ciąża po poronieniu

reklama
Super☺oby tak dalej☺mozesz napisac jakie leki przyjmujesz?
Biorę neoparin 0.4 i acard 150 no i leki na podtrzymanie chociaż lekarz mówi że mi je odstawi. Teraz miałam usg przez brzuch za tydzień wizyta bo lekarz chce zobaczyć czy szyjka trzymie. Oczywiście zdałam od razu pytanie czy każdej każe być co tydzień😊 powiedział że tak że wszystko dobrze i oby tak dalej. A ty bierzesz jakieś leki? Masz coś zdiagnozowane?
 
Poroniłam w 9 tc. Serduszko przestało bić. W kolejnej ciąży byłam 6 tygodni po łyżeczkowaniu. Córka dziś kończy 2 miesiące :) Powiem szczerze, że ja całą ciąże bałam się czy wszystko jest ok. Nawet jak jej ruchy czułam już. Niestety cały pierwszy trymestr miałam plamienia także to był dodatkowy stres. Trzymam kciuki za Was i musisz wierzyć, że teraz będzie dobrze :)
A musiałaś brać jakieś leki w drugiej ciąży?
 
Teraz narazie biore acard, kwas metylowany i wit b metylowane, wit d, choline, omega dha, probiotyk a od 2 kresek mam brac clexane i luteine.
Jeśli mogę ci doradzić to zapytaj lekarza czy możesz brać neoparin to jest to samo co clexane. Różnią się ceną jeśli masz ciążę patologiczna to clexane masz za ok 34 zł zac10 sztuk ale lekarz musi napisaćna recepcie. Bez refundacji clexane kosztuje ponad 100 zł 10 sztuk. Natomiast ja za neoparin płacęna ryczałt za 10 zastrzyków 3.20 zł. Wiem że każda z nas jest wstanie zapłacić wiele żeby tylko się udało ale jeśli można zapłacić mniej to czemu nie. Ja mam brać zastrzyki do końca ciąży to trochę się tego nazbiera.
 
Jeśli mogę ci doradzić to zapytaj lekarza czy możesz brać neoparin to jest to samo co clexane. Różnią się ceną jeśli masz ciążę patologiczna to clexane masz za ok 34 zł zac10 sztuk ale lekarz musi napisaćna recepcie. Bez refundacji clexane kosztuje ponad 100 zł 10 sztuk. Natomiast ja za neoparin płacęna ryczałt za 10 zastrzyków 3.20 zł. Wiem że każda z nas jest wstanie zapłacić wiele żeby tylko się udało ale jeśli można zapłacić mniej to czemu nie. Ja mam brać zastrzyki do końca ciąży to trochę się tego nazbiera.
Kurcze a ja slyszalam ze ten neoparin jest gorszy niz clexane.
 
reklama
Do góry