reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

reklama
spokojnie dziewczyny wiecie co jak ja lezalam na porodowce to ze mną na sali leżala kobieta która podchodziła już pod 50tkę... w domu 5tka dzieci a jak lezala ze mna to urodzila jeszcze blizniaczki :)
 
RUDKA TRZYMAM KCIUKASKI!!!!!!!!!!!!!!! A może Ci sie od razu bliźniaki trafią??? :D Mnie się marzą :p
 
Mi też się marzy 2 dzieciątko ale problem jest bo straciłam pracę przez poprzednią ciąże a teraz z małym siedzę w domu i powiem Wam szczerze że powoli zaczynam się bac czy znajdę pracę:( wiec jednym problemem jest problem finansowy a 2 to że panicznie boję się po tym co przeszłam w 1 ciaży, niby każda ciąża inna ale strach jest. Mam nadzieję że w miarę upływu czasu sytuacja się sama rozwiąże i Mateuszek bedzie mial rodzeństwo:)

ja też po ciąży bez pracy zostałam i też coś ciężko z jakąś nową bo też bym chyba się zdecydowała, ja mam 27 lat więc jeszcze może się wszystko ułoży i zdąże z kolejnym dzidziusiem,
a wam dziewczynki jeśli tylko w miarę sytuacja pozwala to radze działajcie bo ja mam rodzeństo młodsze o 7,11,13 lat i z kontaktem średnio,a w dzieciństwie zawsze byłam bardziej ich opiekunką a nie towarzyszką zabaw
 
Ja w sumie odkąd przestałam karmić piersią zaczęłam myśleć o 2giej dzidzi, ale póki co jeszcze zaczekamy. Najpierw schudnę, potem 30stka-impreza i myślę, że wrzesień2011 zaczniemy się starać. Ale wiecie jest takie powiedzonko: "Chcesz rozśmieszyć Boga powiedz Mu o swoich planach" Także zobaczymy...
 
Mi to się marzy jeszcze córeczka..no, ale tylko marzy się:)
U mnie między synusiami jest 11 lat różnicy- sporo za sporo :) Tak wyszło:) Powiem Wam, że więzi super między nimi to nie ma- ale nie dziwię się, bo to już inne zainteresowania. Starszy to komputer, koledzy, gry itp No a mały- wiadomo:) Starszy lekcje odrabia- mały przeszkadza, kiedy przychodzą koledzy to mały stoi pod drzwiami zamkniętymi do pokoju i wyje... Może gdyby starsza to była córcia to inaczej by było? Sama nie wiem. W moim odczuciu mały dla starszego to taki "szkodnik" :) No i prawda jest taka, że wychowuję dwoje jedynaków.
Z kolei między mną a moją siostrą są 2 lata różnicy- ona jest starsza i super kontaktu nigdy nie miałyśmy. Nie wiem więc od czego to zależy.:)
Aaa..i jeszcze coś- przy małej różnicy wieku można skorzystać chociażby z ciuszków:) Ja te zostawione po starszym musiałam wyrzucić- albo nie modne już, albo pożółkłe :) No i wyprawka od nowa :)

A jeśli mowa o dzieciach..mojej siostry córka zaszła w ciążę... 16 latka.....
 
No coś się przestałą odzywać ta nasza Mili.
Elaine między mną a moją siostrą jest 8 lat różnicy a kochamy się najbardziej na świecie więc ja też nie wiem od czego to zależy. A co do córki twojej siostry to moja siostra też ma 16-latkę i to z gatunku "narowistych" więc mogę sobie wyobrazić co przeżywa teraz Twoja siostra :baffled:
 
reklama
Między mną a moim bratem jest 2 lata różnicy. Nie mamy ze sobą kontaktu, zero porozumienia, ciągłe zgrzyty i walki. Między moimi córkami jest 3 lata różnicy. Właśnie korzystam z ubranek po Oli i bardzo z tego się cieszę. Mała wychowuje się jakby przy okazji-chodzi mi o to, że nic jej nie kupuje. Bawi się zabawkami Oli,chodzi w jej ubraniach. A kontakt chyba dobry. Oli przydało się rodzeństwo. Tylko tyle, że jest zazdrosna ale chyba wszystkie dzieci tak maja. Mąż pragnie 3, a ja chyba nie. To już nie na moje siły chyba. Zresztą dwójka dzieci to duże wyrzeczenia i dużo komplikacji organizacyjnych. Właśnie dla tego zostałam w domu. Nie miałam z kim zostawić Ali a Oli nie chciałam obarczać cało dniowym pobytem w przedszkolu. Ech co tu pisać. Jedno to spokój, dwójka to lekki bałagan.:-)
 
Do góry