reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

Rud_ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
153
Miasto
Wawa
Wiem, że nasze Skarby nie maja jeszcze 1,5 roczku ale mi juz po głowie chodzi nastepny Dzidziuś. Może to dlatego, że skończyłam już 33 lata, mam jedno dziecko i coraz mniej czasu na drugie. Wiem, że teraz kobiety rodzą w wieku 40 lat ale ja tak nie chcę. (nie chce żeby w szkole mówili, że do mojego dziecka przyszła babcia na wywiadówkę he he).
Dziewczyny czy myslicie, że można sobie poradzić z dziećmi miedzy którymi jest 2,5 roku różnicy? :-)
 
reklama
Dziewczyny czy myslicie, że można sobie poradzić z dziećmi miedzy którymi jest 2,5 roku różnicy? :-)
No jasne że można, ja jak rodziłam Norberta to Konrad miał 2 lata i 3 miesiące więc nawet mniej niż pytasz :) Dzieci mają ze sobą super kontakt i jestem bardzo zadowolona że moje chłopaki nie mają między sobą większej różnicy wieku, bo między mną a siostrą są 4 lata i było gorzej z naszymi relacjami. Więc jak tylko warunki Ci na to pozwalają to nie zastanawiaj się ;)
 
na pewno można sobie poradzić! ja też chciałam mieć małą różnicę wieku między dziećmi, ale czekam do ślubu i aż nam się ustatkuje sytuacja mieszkaniowa i finansowa wtedy napewno będę miała drugą dzidzię. Ja się nie martwię bo mam dopiero 23 lata więc mi się nie spieszy. Ale gdybym miała mieszkanie na wlasnosc to nie miałabym oporów:)
 
Rudka mój M ma siostrę starszą półtora roku... zawsze byli nierozłączni... i teściowa nie narzeka :)
Gdyby nie to,że moja waga nadal niebezpiecznie wysoka i mamy tak jak i monia nieciekawą sytuacje mieszkaniową (i jeszcze M ma takie niepewną umowe w pracy) to bysmy już robili na 100%.. własnie ogladalismy ostatnio filmiki jak Hania sie urodziła.. beczeliśmy jak wariaty... oszacowaliśmy że w okolicach września powinno sie wszystko unormować i działamy!
 
Wiem, że nasze Skarby nie maja jeszcze 1,5 roczku ale mi juz po głowie chodzi nastepny Dzidziuś. Może to dlatego, że skończyłam już 33 lata, mam jedno dziecko i coraz mniej czasu na drugie. Wiem, że teraz kobiety rodzą w wieku 40 lat ale ja tak nie chcę. (nie chce żeby w szkole mówili, że do mojego dziecka przyszła babcia na wywiadówkę he he).
Dziewczyny czy myslicie, że można sobie poradzić z dziećmi miedzy którymi jest 2,5 roku różnicy? :-)
Moja kolezanka ma dzieci z roznica wieku 1,5 roku,ma 26 lat i radzi sobie swietnie,wiec i ty sobie poradzisz :)
 
Między Maksiem i Alusiem jest różnica dwóch lat i jednego miesiąca. Chłopaki kochają się jak szaleni :) Czasem bywa ciężko, ale coo tam :)
 
reklama
Mi też się marzy 2 dzieciątko ale problem jest bo straciłam pracę przez poprzednią ciąże a teraz z małym siedzę w domu i powiem Wam szczerze że powoli zaczynam się bac czy znajdę pracę:( wiec jednym problemem jest problem finansowy a 2 to że panicznie boję się po tym co przeszłam w 1 ciaży, niby każda ciąża inna ale strach jest. Mam nadzieję że w miarę upływu czasu sytuacja się sama rozwiąże i Mateuszek bedzie mial rodzeństwo:)
 
Do góry