reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Cześć Dziewczyny. Nie jestem nastoletnią mamą, ale chcę Wam napisać, że bardzo Was podziwiam. Jednocześnie na swoim i koleżanek przykładzie wiem, że człowiek młody więcej zniesie, ogarnie:) Zazdroszczę, że w wieku 30lat będziecie mieć duże dzieci , będąc jednocześnie bardzo młodymi osobami. Trzymam kciuki za wszystkie młode mamy !!!!!!
 
To i ja się przyłącze[emoji14] jestem Kamila, 22lata (jeszcze[emoji14]) w domu prawie 5letni synek, w drodze córcia tp na 6.06. (Z racji cukrzycy ciazowej najprawdopodobniej jednak będzie majowe dziecię [emoji6]) no i jeden aniolek czuwajacy nad rodzeństwem.
Pozdrawiam wszystkie mlode przyszle i obecne juz many [emoji6]
 
Myślę że powoli się nas uzbiera coraz więcej .Heheh to widzę że póki co jest najstarsza ;) .Jak sobie radzicie jako młode Mamy ? pewnie borykacie się z głupimi komentarzami na nasz temat ...
 
Aurelia dokładnie tak jak piszesz. Większości osób myśli, że to wpadka a to nie prawda. Planowaliśmy dziecko. Może i jestem młoda ale wolę mieć dziecko teraz niż kiedyś wcale bo w moim przypadku i tak mogło być. Oczywiście mam dużą pomoc rodziców. Czasem jest ciężko bo studiuję i to na dodatek nie w swojej miejscowości, muszę dojeżdżać. Aktualnie jestem na zwolnieniu do końca ciąży po tym jak trzy tygodnie spędziłam w szpitalu. Myślałam już, że będę mieć cesarkę w 28 tygodniu ciąży. Ale jednak jest lepiej i dalej malutka jest u mnie w brzuszku. Teraz każdy dzień dla niej ważny. Mam nadzieję, że chociaż do połowy stycznia wytrzymamy. :)
 
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
 
reklama
Myślę że powoli się nas uzbiera coraz więcej .Heheh to widzę że póki co jest najstarsza ;) .Jak sobie radzicie jako młode Mamy ? pewnie borykacie się z głupimi komentarzami na nasz temat ...
Teraz juz nie, bo w sumie nie ma kto kometnowac [emoji6] ale w pierwszej ciazy tak, ale mnie to nie obchodzilo [emoji6]
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
Witaj, zycze w takim razie szybkiego ujrzenia dwoch kreseczek [emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny. Pozdrawiam was serdecznie. Ja byłam nastoletnią mamą a dziś mam prawie piętnasto letniego syna i półtora roczna córkę. Sama niedługo skończę 32 lata. Niczego nie żałuje mimo że chwilami bywało ciężko a w tych czasach których ja urodziłam mamy przed 18 były nie do pomyślenia. Zmieniłam poglad rodziny i znajomych na macierzyństwo[emoji12]
 
Do góry