reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Jak maluszek? [emoji4]
Właśnie zasypia powoli [emoji3526] dziś jest spokojna i grzeczna [emoji3526]
Wczoraj był gorszy dzień - niestety takie to macierzyństwo jest, raz jest sielanka a na drugi dzień masz ochotę zamknąć się gdzieś zdala od dzieci [emoji51] młoda wczoraj wieczorem duuuzo i długo płakała bo tak, do tego młody fochy odwalal a ja byłam niewyspana (spałam całe 2,5 godziny..) z okropnym bólem głowy tak że jak już zasneli to siedziałam i ryczalam z bezsilności [emoji51]
Mam nadzieję że niedługo oboje zasną i będę mogła trochę odpocząć [emoji854]
Dziś późno w nocy mój tz wraca więc jutro będzie łatwiej [emoji3526]
 
reklama
@Kaamilaaa właśnie co u Ciebie ? Jak znosisz pológ?
Ja się czuję bardzo dobrze [emoji854] w sumie to się doczekać wizyty kontrolnej u gina nie mogę [emoji12] no i w sumie nie czuję się jakbym niedawno rodziła [emoji41] tylko mała na rękach mi o tym przypomina [emoji7]
Jedyne co mi ostatnio dokucza to okropne bóle głowy ale już chyba znalazłam przyczynę.


A u ciebie jak? Brzuszek już rośnie? [emoji3526]
 
Ja się czuję bardzo dobrze [emoji854] w sumie to się doczekać wizyty kontrolnej u gina nie mogę [emoji12] no i w sumie nie czuję się jakbym niedawno rodziła [emoji41] tylko mała na rękach mi o tym przypomina [emoji7]
Jedyne co mi ostatnio dokucza to okropne bóle głowy ale już chyba znalazłam przyczynę.


A u ciebie jak? Brzuszek już rośnie? [emoji3526]
Mam nadzieję ze tak tez połog zniose [emoji3526] rosnie bardzo powoli jak stoje to widac ale jak sie położę to mam płaski [emoji2368]dzisiaj u mnie 15+4. Wizyte mam 15.07.
 
Nas też to niedługo czeka :D mam nadzieję,że szybciutko zasną i będziesz mogła odpocząć [emoji4] super,że dobrze się czujesz po ciąży i oby tak pozostało[emoji4]
Właśnie zasypia powoli [emoji3526] dziś jest spokojna i grzeczna [emoji3526]
Wczoraj był gorszy dzień - niestety takie to macierzyństwo jest, raz jest sielanka a na drugi dzień masz ochotę zamknąć się gdzieś zdala od dzieci [emoji51] młoda wczoraj wieczorem duuuzo i długo płakała bo tak, do tego młody fochy odwalal a ja byłam niewyspana (spałam całe 2,5 godziny..) z okropnym bólem głowy tak że jak już zasneli to siedziałam i ryczalam z bezsilności [emoji51]
Mam nadzieję że niedługo oboje zasną i będę mogła trochę odpocząć [emoji854]
Dziś późno w nocy mój tz wraca więc jutro będzie łatwiej [emoji3526]
 
Pamiętam jak ja szukałam brzucha i martwiłam się,że może jest coś nie tak,że to nie ma,a później z dnia na dzień wystrzelił jak na drożdżach [emoji28] no to koniecznie zdaj relacje z wizyty [emoji4] ja w szoku jestem bo już mam bliżej na porodówkę niż dalej,a czuje się jakbym dopiero co o ciąży się dowiedziała haha
Mam nadzieję ze tak tez połog zniose [emoji3526] rosnie bardzo powoli jak stoje to widac ale jak sie położę to mam płaski [emoji2368]dzisiaj u mnie 15+4. Wizyte mam 15.07.
 
Pamiętam jak ja szukałam brzucha i martwiłam się,że może jest coś nie tak,że to nie ma,a później z dnia na dzień wystrzelił jak na drożdżach [emoji28] no to koniecznie zdaj relacje z wizyty [emoji4] ja w szoku jestem bo już mam bliżej na porodówkę niż dalej,a czuje się jakbym dopiero co o ciąży się dowiedziała haha
Ale to prawda szybko ten czas leci. Nie dziwie ci sie bo ja pamietam jak test robilam [emoji23]oczywiście dam znac. Kiedy wyszedł ci brzuch ? I kiedy poczułas pierwsze ruchy??
 
Mam nadzieję ze tak tez połog zniose [emoji3526] rosnie bardzo powoli jak stoje to widac ale jak sie położę to mam płaski [emoji2368]dzisiaj u mnie 15+4. Wizyte mam 15.07.
No to kciuki za wizytę [emoji3526][emoji110]
My 15.07 mamy usg bioderek [emoji854]
Nas też to niedługo czeka :D mam nadzieję,że szybciutko zasną i będziesz mogła odpocząć [emoji4] super,że dobrze się czujesz po ciąży i oby tak pozostało[emoji4]
Dzięki [emoji3526] wreszcie śpią więc i ja się chyba kładę bo pewnie o północy pobudka [emoji12]
Brzuszek taki widoczniejszy około 18 tygodnia, a pierwsze ruchy poczułam około 16 tygodnia :)
Pokaż ten swój brzusio [emoji3526][emoji7]


Pochwalę się jaka miłość między rodzeństwem [emoji3590]

I mina Dagi na wieść że ma iść spać [emoji12][emoji1787]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry