reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Dłuży mi się do wizyty bardzo, a jeszcze 9 dni :/ Chciałabym znać już płeć, tyle grudnióweczek zna, a my dalej w kropce. Liczę że znowu będzie chłopiec, jak na ostatniej wizycie, to może do połówkowych tak zostanie :D
Dzisiaj mignęło mi na insta imię Jerzy i jejku, zakochałam się. Pewnie nie przejdzie, ale piękne oryginalne imię, znam tylko jednego Jerzego w sędziwym już wieku.
W ogóle pochwalę się moim maluchem z ostatniej, czerwcowej wizyty :)
IMG_20190621_175947.jpeg
 
Kochana to tylko 9 dni, wiem jak to jest bo sama troszkę tak miałam, tylko ja od razu wiedziałam,że będzie córka:) też widziałam dziś na instagramie Jerzyka, fajne imię [emoji4] A dzidziuś slodziutkie, daj znać jak będziesz po wizycie [emoji110]
Dłuży mi się do wizyty bardzo, a jeszcze 9 dni :/ Chciałabym znać już płeć, tyle grudnióweczek zna, a my dalej w kropce. Liczę że znowu będzie chłopiec, jak na ostatniej wizycie, to może do połówkowych tak zostanie :D
Dzisiaj mignęło mi na insta imię Jerzy i jejku, zakochałam się. Pewnie nie przejdzie, ale piękne oryginalne imię, znam tylko jednego Jerzego w sędziwym już wieku.
W ogóle pochwalę się moim maluchem z ostatniej, czerwcowej wizyty :) Zobacz załącznik 995013
 
Dłuży mi się do wizyty bardzo, a jeszcze 9 dni :/ Chciałabym znać już płeć, tyle grudnióweczek zna, a my dalej w kropce. Liczę że znowu będzie chłopiec, jak na ostatniej wizycie, to może do połówkowych tak zostanie :D
Dzisiaj mignęło mi na insta imię Jerzy i jejku, zakochałam się. Pewnie nie przejdzie, ale piękne oryginalne imię, znam tylko jednego Jerzego w sędziwym już wieku.
W ogóle pochwalę się moim maluchem z ostatniej, czerwcowej wizyty :) Zobacz załącznik 995013
Ale super fotka [emoji7]


Tęsknię już za zdjęciami z brzuszka [emoji3590]
 
Witam dziewczyny co tam u Was.???Ostatnio mialam bardzo duzo pracy ale od dzisiaj bede miala juz czas dla siebie -do porodu zostaje w domu ;) za tydzień wizyta już się doczekać nie mogę zobaczyc mojego synka! [emoji173][emoji170] Waga dalej 0,3 na minusie ale pewnie zaraz w gore pójdzie. (Dzisiaj u Nas 16+1)
 
Witam dziewczyny co tam u Was.???Ostatnio mialam bardzo duzo pracy ale od dzisiaj bede miala juz czas dla siebie -do porodu zostaje w domu ;) za tydzień wizyta już się doczekać nie mogę zobaczyc mojego synka! [emoji173][emoji170] Waga dalej 0,3 na minusie ale pewnie zaraz w gore pójdzie. (Dzisiaj u Nas 16+1)
Ooo super, to odpoczywaj teraz [emoji4]

A czas do wizyty na pewno się ciągnie niesamowicie więc nie dziwię się że nie możesz się doczekać, miałam tak samo [emoji28]
 
reklama
Do góry