reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Niestety nie mam ale staramy siie z całych sił o te pierwsze na razie niestety beez efektów [emoji17][emoji17]
Hej jasne, jesteś w ciazy? Czy jeszcze się staracie? Jeśli to drugie to nie wiem czy coś pomożemy, jasne każda może opowiedzieć swoją historię,ale bardziej chodzi mi o to,że są tutaj grupy dla dziewczyn,które się starają [emoji4] jeśli u nas będziesz czuła się dobrze to witamy [emoji4]
 
reklama
Jedynie to nam zostaje, małą kochamy już tak mocno i nie może jej zabraknąć w naszym życiu, musimy być dla niej silni :)
O proszę już 6 tygodni? [emoji50][emoji8] A jak się czujecie? [emoji4]
Dobrze się ciebie czyta [emoji3526] wiem że pewnie się boicie ale mimo wszystko jesteście silni, podziwiam [emoji8][emoji8] i wiem że z małą będzie dobrze [emoji8]
No tak w sumie to w poniedziałek już bedzie 7 [emoji85] rośnie mi mała smieszka [emoji41]
W poniedziałek mieliśmy usg bioderek i wszystko ok a w środę mieliśmy szczepienie [emoji6] kolejne za 3tyg, tym razem kombo bo muszę młodego też zaszczepić [emoji2957]
No i od wczoraj jestem starsza o kolejny rok [emoji12]
Niestety nie mam ale staramy siie z całych sił o te pierwsze na razie niestety beez efektów [emoji17][emoji17]
A jakieś badania robiliście już?
IMG_20190718_112827.jpeg
 
Jeszcze nie są tydzień mój chłopak idzie na. Badania a potem ja
Dobrze się ciebie czyta [emoji3526] wiem że pewnie się boicie ale mimo wszystko jesteście silni, podziwiam [emoji8][emoji8] i wiem że z małą będzie dobrze [emoji8]
No tak w sumie to w poniedziałek już bedzie 7 [emoji85] rośnie mi mała smieszka [emoji41]
W poniedziałek mieliśmy usg bioderek i wszystko ok a w środę mieliśmy szczepienie [emoji6] kolejne za 3tyg, tym razem kombo bo muszę młodego też zaszczepić [emoji2957]
No i od wczoraj jestem starsza o kolejny rok [emoji12]A jakieś badania robiliście już? Zobacz załącznik 1000260
 
Hej dziewczyny mam 19 lat ale jeszcze. Nie mam malenstwa staramy się rok już mogę dołączyć?
Pewnie, witaj :D Na pewno za jakiś czas maleństwo się pojawi, pewnie wtedy kirdy najmniej będziecie się spodziewać [emoji3590]
Powiem Ci czuje się okej,ale szybciej czas leci i zaczynam się stresować:/ u nas dziś 28 tydzień [emoji4] mała szaleje,więc jestem w miarę spokojna, kompletujemy wyprawkę i rozmawiamy o wszystkim, zaczynamy przygotowywać się do wizyty w Łodzi by o wszystko zapytać i o niczym nie zapomnieć:) A co U was dziewczyny? [emoji8]
Jejku 28 tydzień, już bliżej niż dalej [emoji3590]
Dobrze się ciebie czyta [emoji3526] wiem że pewnie się boicie ale mimo wszystko jesteście silni, podziwiam [emoji8][emoji8] i wiem że z małą będzie dobrze [emoji8]
No tak w sumie to w poniedziałek już bedzie 7 [emoji85] rośnie mi mała smieszka [emoji41]
W poniedziałek mieliśmy usg bioderek i wszystko ok a w środę mieliśmy szczepienie [emoji6] kolejne za 3tyg, tym razem kombo bo muszę młodego też zaszczepić [emoji2957]
No i od wczoraj jestem starsza o kolejny rok [emoji12]A jakieś badania robiliście już? Zobacz załącznik 1000260
Jaka śliczna kruszynka, przeurocza jest :D

My po wizycie - ponoć nic między nóżkami nie widać, ale maluch tak fikał że w ogóle mało co było widać. Nogi na głowie były :) Ale mocz mi wyszedł zły więc 29.07 mamy nadprogramową wizytę a 30 już połówkowe, troszkę mnie stres łapie, ale musi być dobrze :)
 
Z doświadczenia wiem,że nie może być nacisku bo to strasznie utrudnia zajście. Musicie poukładać sobie w głowie i przede wszystkim iść do dobrego lekarza, może u Ciebie kwestia hormonów, tarczycy? Badałaś się? U mnie przez dwa lata nic, a nagle niespodziewanie całkiem zaszłam w ciążę.
Niestety nie mam ale staramy siie z całych sił o te pierwsze na razie niestety beez efektów [emoji17][emoji17]
 
Oczywiście, strach już jest ogromny,a co dopiero jak się urodzi. To już będzie strach do końca życia, tym bardziej,że czeka ją kilka operacji nie jedna. Mamy tylko nadzieję,że nic się nie pogorszyło do tego czasu, wtedy będziemy troszkę bardziej spokojni :)
Ojejku jaka ona już duża, a jaka cudowna! [emoji173]
No to wszystkiego najlepszego kochana! [emoji8][emoji8]
Dobrze się ciebie czyta [emoji3526] wiem że pewnie się boicie ale mimo wszystko jesteście silni, podziwiam [emoji8][emoji8] i wiem że z małą będzie dobrze [emoji8]
No tak w sumie to w poniedziałek już bedzie 7 [emoji85] rośnie mi mała smieszka [emoji41]
W poniedziałek mieliśmy usg bioderek i wszystko ok a w środę mieliśmy szczepienie [emoji6] kolejne za 3tyg, tym razem kombo bo muszę młodego też zaszczepić [emoji2957]
No i od wczoraj jestem starsza o kolejny rok [emoji12]A jakieś badania robiliście już? Zobacz załącznik 1000260
 
No już tak blisko. Nie mogę się doczekać aż już będzie z nami,ale niech przyjdzie w swoim czasie to najważniejsze [emoji8] no to połówkowe już nie długo, spokojnie wszystko będzie dobrze! [emoji8][emoji8]]
Pewnie, witaj :D Na pewno za jakiś czas maleństwo się pojawi, pewnie wtedy kirdy najmniej będziecie się spodziewać [emoji3590]Jejku 28 tydzień, już bliżej niż dalej [emoji3590] Jaka śliczna kruszynka, przeurocza jest :D

My po wizycie - ponoć nic między nóżkami nie widać, ale maluch tak fikał że w ogóle mało co było widać. Nogi na głowie były :) Ale mocz mi wyszedł zły więc 29.07 mamy nadprogramową wizytę a 30 już połówkowe, troszkę mnie stres łapie, ale musi być dobrze :)
 
O proszę no to gratulację synka! [emoji4] A jak dumnie pokazuje swoją męskość haha [emoji3059]
Śliczna ta twoja ksiezniczka [emoji4][emoji173]u mnie wszystko super czuje sie dobrze teraz mam 17+5 . Na wizycie potwierdzona płeć z ostatniego usg chłopiec [emoji170][emoji170]na razie mam 1,5kg ma plusie a to moj mały Zobacz załącznik 1000343
 
reklama
Pewnie, witaj :D Na pewno za jakiś czas maleństwo się pojawi, pewnie wtedy kirdy najmniej będziecie się spodziewać [emoji3590]Jejku 28 tydzień, już bliżej niż dalej [emoji3590] Jaka śliczna kruszynka, przeurocza jest :D

My po wizycie - ponoć nic między nóżkami nie widać, ale maluch tak fikał że w ogóle mało co było widać. Nogi na głowie były :) Ale mocz mi wyszedł zły więc 29.07 mamy nadprogramową wizytę a 30 już połówkowe, troszkę mnie stres łapie, ale musi być dobrze :)
Super że wszystko dobrze [emoji3526]
Śliczna ta twoja ksiezniczka [emoji4][emoji173]u mnie wszystko super czuje sie dobrze teraz mam 17+5 . Na wizycie potwierdzona płeć z ostatniego usg chłopiec [emoji170][emoji170]na razie mam 1,5kg ma plusie a to moj mały Zobacz załącznik 1000343
No to gratulacje [emoji41] po zdjęciu nie ma wątpliwości co do płci [emoji41]
Oczywiście, strach już jest ogromny,a co dopiero jak się urodzi. To już będzie strach do końca życia, tym bardziej,że czeka ją kilka operacji nie jedna. Mamy tylko nadzieję,że nic się nie pogorszyło do tego czasu, wtedy będziemy troszkę bardziej spokojni :)
Ojejku jaka ona już duża, a jaka cudowna! [emoji173]
No to wszystkiego najlepszego kochana! [emoji8][emoji8]
Oj tak strach o dziecko będzie już z nami do końca [emoji6] ja to np już rozmyślam jak sobie będą w szkole radzili itd [emoji85]a tz to twierdzi że będzie musiał sobie pozwolenie na broń wyrobić i powiesi w przedpokoju żeby odstraszac potencjalnych chłopaków jego księżniczki [emoji1787][emoji1787]facet mi oszalał haha [emoji1787][emoji41]

Na pewno z twoją księżniczka będzie dobrze [emoji8] będzie silna i dzielna [emoji8]
 
Do góry