reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Haha i bardzo dobrze [emoji28] oczywiście,że będzie po mamusi [emoji16][emoji8]
Super że wszystko dobrze [emoji3526]No to gratulacje [emoji41] po zdjęciu nie ma wątpliwości co do płci [emoji41]Oj tak strach o dziecko będzie już z nami do końca [emoji6] ja to np już rozmyślam jak sobie będą w szkole radzili itd [emoji85]a tz to twierdzi że będzie musiał sobie pozwolenie na broń wyrobić i powiesi w przedpokoju żeby odstraszac potencjalnych chłopaków jego księżniczki [emoji1787][emoji1787]facet mi oszalał haha [emoji1787][emoji41]

Na pewno z twoją księżniczka będzie dobrze [emoji8] będzie silna i dzielna [emoji8]
 
reklama
Ja tam jestem i nawet cię kojarzę [emoji6]
Jak się czujesz? [emoji3526]
A nie widać bo wątek kurde jakby umarł a nie wierze ze jest mało młodych mamuś :) ja juz stara młoda mama hihihi
A czuje się średnio, upały dokuczaja.... Czekam na chłodniejsze dni, bo wtedy chce się żyć :D a Ty widzę masz maluszka :)))
 
A nie widać bo wątek kurde jakby umarł a nie wierze ze jest mało młodych mamuś :) ja juz stara młoda mama hihihi
A czuje się średnio, upały dokuczaja.... Czekam na chłodniejsze dni, bo wtedy chce się żyć :D a Ty widzę masz maluszka :)))

Niedawno sama pytałam czy ktoś tam jeszcze zagląda [emoji6]
A upałów z brzuszkiem to ci współczuję [emoji52]

Tak, ja mam prawie 2miesieczna corcie i 5latka [emoji6]

Czesc mamusie, macie jakies rady na czesta czkawke u maluszka? [emoji1374] daje mu wody i herbatke koperkowa ale nie umie sie dobrze napic i czesto go meczy..

Moja też ma często czkawke ale sposobu jakiegoś niezawodnego to nie ma [emoji6] trzeba przeczekać [emoji6]
Ile ma twój maluch? [emoji3526]
 
reklama
Niedawno sama pytałam czy ktoś tam jeszcze zagląda [emoji6]
A upałów z brzuszkiem to ci współczuję [emoji52]

Tak, ja mam prawie 2miesieczna corcie i 5latka [emoji6]



Moja też ma często czkawke ale sposobu jakiegoś niezawodnego to nie ma [emoji6] trzeba przeczekać [emoji6]
Ile ma twój maluch? [emoji3526]

Ajj chyba racja, jak picie nie pomaga to moze juz nic nie poradzi:) Leo ma miesiac i 3 dni[emoji1413][emoji92][emoji173]️
 
Do góry