)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

reklama

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Tak tak karmie mm, nie nadaje sie do karmienia piersia mimo prob nie dla mnie to, wiec za to podziwiam mamy ktore to robia :)
Rozumiem ja cała ciąże byłam przekonana że będę karmić mm bo nie chciałam przechodzić takiego koszmaru jak z synem ale pod koniec zmieniłam zdanie i póki co idzie nam całkiem nieźle

Paulinaxxem

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Rozumiem ja cała ciąże byłam przekonana że będę karmić mm bo nie chciałam przechodzić takiego koszmaru jak z synem ale pod koniec zmieniłam zdanie i póki co idzie nam całkiem nieźle
No to super! Widzisz oby tak dalej.. szkoda ze ja takiej silnej woli nie mam, moze tez dlatego ze u nas w rodzinie malo kto karmil piersia.. ja chodz chcialam ale nie potrafie nie nadaje sie i zle sie czulam przy tym

mamaelaela

Rozwiązania
5
Nam położona mówiła że czkawka może być jak jest chłodno. Żeby dac pierś lub inaczej ogrzaći. Nie wiem ile w tym było prawdy ale zazwyczaj sprawdzało się. Do tej pory jak małemu jest chłodno to czkawka go dopada, lub jak zje coś co mu nie odpowiada.
Ale jak był taki malutki to miał kilka razy dziennie często bez żadnej przyczyny :)

Ostatnia edycja:

mamaelaela

Rozwiązania
5
Kamila ja też w ciąży kompletnie nie nastawiałam się na kp. Musiałam wrócić na 2 ostanie miesiące dokończyć liceum jak malutki się urodził więc tym bardziej jak ? Kupiłam mm. A wyszło tak że mam w domu 2.5 letniego cycocholika :) mleko odciągałam swoje na czas nieobecności w domu

Liza

Moderator
Miasto
Dolnyśląsk
Rozwiązania
0
Nam położona mówiła że czkawka może być jak jest chłodno. Żeby dac pierś lub inaczej ogrzaći. Nie wiem ile w tym było prawdy ale zazwyczaj sprawdzało się. Do tej pory jak małemu jest chłodno to czkawka go dopada, lub jak zje coś co mu nie odpowiada.
Ale jak był taki malutki to miał kilka razy dziennie często bez żadnej przyczyny :)
No ale latem dziecku raczej nie jest chłodno :D to jeszcze maluszek układ trawienny itd nie wykształcony i do 2-3 miesięcy czkawka to normalne zjawisko. Moje dzieci też miały, poprostu przechodziła :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry