reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
Jeśli już masz ból pleców to polecam udać się do fizjoterapeuty i wykonywać ćwiczenia bo możesz później skończyć po porodzie jak ja, na wózku. Ja miałam pod koniec ciąży bóle pleców, utrudniało mi sprawne chodzenie,ale myślałam,że tak ma być. Teraz jest jeszcze gorzej, nie mogę sama nic zrobić, nie mogę się ruszać. Ma być lepiej,ale potrzeba na to czasu..
Co do wielkości to moja 3380g i wydaje się być duża [emoji28] A ponad 3kg to nie taka mała [emoji2]
Dobrze że wszystko się dobrze skończyło [emoji3590] Jeszcze troszkę i maleńka będzie z wami, a jest pod dobrą opieką :) Oby wszystko teraz już było z górki :) Najwyżej będzie malutka, ma ważyć te 3.2kg przy porodzie póki co, co mnie cieszy [emoji14] A czuje się dobrze, poza bólem pleców sporym nie jest źle :) Ale już mi się dłuży, już chcę grudzień :)
 
reklama
Jeśli już masz ból pleców to polecam udać się do fizjoterapeuty i wykonywać ćwiczenia bo możesz później skończyć po porodzie jak ja, na wózku. Ja miałam pod koniec ciąży bóle pleców, utrudniało mi sprawne chodzenie,ale myślałam,że tak ma być. Teraz jest jeszcze gorzej, nie mogę sama nic zrobić, nie mogę się ruszać. Ma być lepiej,ale potrzeba na to czasu..
Co do wielkości to moja 3380g i wydaje się być duża [emoji28] A ponad 3kg to nie taka mała [emoji2]
O to muszę się tym zainteresować w takim wypadku.
Jejku twoja wygląda jak 4kg bobas! :o
 
To zdjęcie z pożegnania, niestety nie chciała nam pokrzyczec bo zjadła i spala,a wtedy nie możemy jej budzić:( ale jest cudowna [emoji173]
20191008_172918.jpeg
 
@Angela_Andzia jeszcze trochę i bedziesz miała malutka obok siebie [emoji173] podziwiam ze dalas rade naturalnie bez zadnych znieczuleń tez chce byc taka silna [emoji4]
@Kaamilaaa u mnie w porzadku mam w srode wizyte wiec zobaczymy jak mały przybiera na wadze. Na pewno jest juz duzo silniejszy. Ruchy czuje kilka razy dziennie czasem to tylko moze z 2 razy jak jest ospały ale czasem tak potrafi noga walic ze az skora boli, dziwie sie ze nie mam ani jednego rozstepu [emoji23]
 
Za bardzo nie miałam wyboru, mam niedokrwistość niestety, o czym dowiedziałam się dzień przed porodem..
Pod od był ciężki,ale miałam przy sobie Daniela, co bardzo,ale to bardzo mi pomógł i wspaniałą położna i chyba gdyby nie ona to nie wiem czy dałabym radę. Jeśli masz możliwość skorzystania to uwierz korzystaj, nie ma co się męczyć. A każda z nas jest silna, bo każda przeżywa poród [emoji8][emoji8]
@Angela_Andzia jeszcze trochę i bedziesz miała malutka obok siebie [emoji173] podziwiam ze dalas rade naturalnie bez zadnych znieczuleń tez chce byc taka silna [emoji4]
@Kaamilaaa u mnie w porzadku mam w srode wizyte wiec zobaczymy jak mały przybiera na wadze. Na pewno jest juz duzo silniejszy. Ruchy czuje kilka razy dziennie czasem to tylko moze z 2 razy jak jest ospały ale czasem tak potrafi noga walic ze az skora boli, dziwie sie ze nie mam ani jednego rozstepu [emoji23]
 
Za bardzo nie miałam wyboru, mam niedokrwistość niestety, o czym dowiedziałam się dzień przed porodem..
Pod od był ciężki,ale miałam przy sobie Daniela, co bardzo,ale to bardzo mi pomógł i wspaniałą położna i chyba gdyby nie ona to nie wiem czy dałabym radę. Jeśli masz możliwość skorzystania to uwierz korzystaj, nie ma co się męczyć. A każda z nas jest silna, bo każda przeżywa poród [emoji8][emoji8]
Na szczescie masz to juz za sobą.Racja wazne by to przejsc i mieć wsparcie [emoji123]pamietaj daj znac jak juz kardiolog zbada malutka. Trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze.
 
reklama
No właśnie, a ma jedynie 52 cm haha
Dziwne to dla mnie bo ciuszki 56 jedynie rękawy podwijają [emoji28]

Ja urodziłam synka z hipotrofią ważył 2400g i miał 50cm. Wszystkie ubranka były dla niego za duże, już nie mówię o pampersach 1. Całe szczęście że są też 0 dla wcześniaków. A co do ubranek musiałabyś poszukać w internecie bo ja rozmiar 50 kupowałam.
 
Do góry