reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
U nas wszystko dobrze, dni się zaczynają dłużyć :) Dzisiaj 31+0
@Kaamilaaa jak tam po ważeniu malutkiej?
@Angela_Andzia jak się czujesz? I jak Majeczka?
Ooo to ty jeszcze trochę i możesz rodzic [emoji16] już bliżej niż dalej [emoji3590]

No tydzień temu byłyśmy na szczepieniu i wazeniu to wyszło że przybrała w miesiąc tylko 450g i dostalysmy skierowanie na badania i wczoraj robilysmy (straszne jest pobieranie krwi u takiego malucha [emoji27]), dziś wyniki a jutro wizyta i kolejne ważenie.. Juz się boje[emoji27]
 
Ooo to ty jeszcze trochę i możesz rodzic [emoji16] już bliżej niż dalej [emoji3590]

No tydzień temu byłyśmy na szczepieniu i wazeniu to wyszło że przybrała w miesiąc tylko 450g i dostalysmy skierowanie na badania i wczoraj robilysmy (straszne jest pobieranie krwi u takiego malucha [emoji27]), dziś wyniki a jutro wizyta i kolejne ważenie.. Juz się boje[emoji27]
Liczę na to że mała wyskoczy najwcześniej jak się da w bezpiecznym terminie [emoji14] Tak początkiem grudnia by już mogła :)

Oj, mam nadzieję że wyniki wyjdą dobre. Kurcze ciekawe co u takiego maluszka może być przyczyną :/ Może taka jej uroda eh, oby było wszystko dobrze :)
 
Liczę na to że mała wyskoczy najwcześniej jak się da w bezpiecznym terminie [emoji14] Tak początkiem grudnia by już mogła :)

Oj, mam nadzieję że wyniki wyjdą dobre. Kurcze ciekawe co u takiego maluszka może być przyczyną :/ Może taka jej uroda eh, oby było wszystko dobrze :)
W sumie na pewno może być jakaś infekcja albo anemia, tym bardziej że ja cała ciąże miałam anemie, w pewnym momencie to mnie lekarz nawet szpitalem straszył [emoji849]no albo taka jej uroda po prostu.
Jutro po wizycie dam znać
 
Maja miała już 3 badania kardiologiczne, nic nie wiemy, cały czas mówią by jutro zadzwonić itd, po 11 będę dzwonić. Mam nadzieję,że usłyszymy dobre wiadomości
Na szczescie masz to juz za sobą.Racja wazne by to przejsc i mieć wsparcie [emoji123]pamietaj daj znac jak juz kardiolog zbada malutka. Trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze.
 
Właśnie mi chodzi o to,że Maja ma niby 52 cm,a ciuszki 56 na nią pasują i jedynie rękawki czasami raz trzeba podwinąć [emoji28]
Ja urodziłam synka z hipotrofią ważył 2400g i miał 50cm. Wszystkie ubranka były dla niego za duże, już nie mówię o pampersach 1. Całe szczęście że są też 0 dla wcześniaków. A co do ubranek musiałabyś poszukać w internecie bo ja rozmiar 50 kupowałam.
 
Ja dochodzę do siebie, niestety tylko problem z kręgosłupem mi przeszkadza :( czuje,że może to być coś poważniejszego, w piątek mam lekarza.
Maja dobrze, jest cudowna, ostatnio byliśmy u niej cały weekend (niestety musimy załatwiać tutaj sprawy,a teraz odwiedziny od 13 do 16 :( ) mogliśmy wziąć ja na ręce, nakarmić, przebrać. Tak bardzo za nią tęsknimy, mamy nadzieję,że niedługo będziemy mogli zabrać ją do domku [emoji173] u mnie anemia, cały czas biorę leki, w piątek kontrola, badania i zobaczymy. A co u Ciebie? Jak się czujesz? Ale to szybko zleciało [emoji50]
A to my
U nas wszystko dobrze, dni się zaczynają dłużyć :) Dzisiaj 31+0
@Kaamilaaa jak tam po ważeniu malutkiej?
@Angela_Andzia jak się czujesz? I jak Majeczka?
Snapchat-1015486217.jpeg
received_2432765130303736.jpeg
 
reklama
Trzymam kciuki za córkę! Oby wszytsko było dobrze [emoji173]
Ooo to ty jeszcze trochę i możesz rodzic [emoji16] już bliżej niż dalej [emoji3590]

No tydzień temu byłyśmy na szczepieniu i wazeniu to wyszło że przybrała w miesiąc tylko 450g i dostalysmy skierowanie na badania i wczoraj robilysmy (straszne jest pobieranie krwi u takiego malucha [emoji27]), dziś wyniki a jutro wizyta i kolejne ważenie.. Juz się boje[emoji27]
 
Do góry