reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Dziewczyny ona jest taka kochana [emoji7] w nocy raz się obudziła i jeden nad ranem na zmianę pieluszki i mleczko,a później poszła grzecznie spać i do 9 spala [emoji7] jest bardzo grzeczna i jedynie płacze jak chce jeść, to dopiero pierwsza noc,więc za dużo nie mogę powiedzieć,ale jestem szczęśliwa,że już jest z nami [emoji173] serduszko ma wadę i aorta, więc za 6 tygodni mamy kontrolę
Jak tak tam kochana, jak się odnajdujecie w nowej rzeczywistosci? [emoji2] Jak mała?
 
Raz ciężej, raz okej. Czekamy na akt, nie możemy nic załatwić, jeszcze położna miała być,ale jej nie będzie. Muszę szukać innej, mała jeszcze nie miała pierwszej wizyty u lekarza bo musimy czekać na PESEL... wszytsko się kumuluje, ja mam chyba gorszy okres, wszytsko mnie martwi i jestem bezsilna. Mam nadzieję,że U was lepiej
Jak tak tam kochana, jak się odnajdujecie w nowej rzeczywistosci? [emoji2] Jak mała?
 
Raz ciężej, raz okej. Czekamy na akt, nie możemy nic załatwić, jeszcze położna miała być,ale jej nie będzie. Muszę szukać innej, mała jeszcze nie miała pierwszej wizyty u lekarza bo musimy czekać na PESEL... wszytsko się kumuluje, ja mam chyba gorszy okres, wszytsko mnie martwi i jestem bezsilna. Mam nadzieję,że U was lepiej
Nie martw sie tak to jest niestety z papierową robota..ja tez mam ostatnio gorsze dni bo w domu wszystko sie psuje i pieniazki zamias na konczenie wyprawki to na naprawde idą.
 
Póki co żadnych leków nie będzie miała, 18 grudnia jedziemy do kardiologa, zobaczymy czy coś się zmieniło. Powiedzieli nam,że będą obserwować. Oby wszytsko było dobrze, bo operacji chyba bym nie przeżyła. Za dużo tego wszystkiego w ostatnim czasie
Dokladnie zawsze cos. Ale wazne by dzieci zdrowe byly. Jak malutka twoja musi przyjmowac jakies leki czy to taka wada z ktorej mozna ,,wyrosnac"?
 
reklama
Do góry