reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Hej ja za parę miesięcy skończę 21 lat i mam 2 letniego synka :) ciąża była dla mnie szokiem. Klasę maturalną zaczynałam z brzuszkiem, chodziłam normalnie do liceum do 9 miesiąca ciąży i wróciłam zaraz 3 tyg po porodzie. Udało się skończyć tradycyjnie z czerwonym paskiem i super zdać maturę przy 3 miesięcznym niemowlaczku:) A mężowi obronić licencjat na 5. Ja ktualnie studiuje.
Z tatą małego leci nam już 3 rok po ślubie i fajnie się układa. Jesteśmy szczęśliwi, razem robimy wszystko przy małym, pomagają tesciwie a my się realizujemy zawodowo i naukowo :) cieszymy się z naszego synia. Ja się ze złymi komentarzami nie spotkałam nigdzie na szczęście. Wręcz odwrotnie nauczyciele w szkole byli pełni podziwu że tak dałam radę. Podobnie po porodzie położne bardzo chwaliły za to jak sobie radzę z opieką.
Pozdrawiam wszystkie nastoletnie mamy [emoji16] jeśli czytają to jakieś przerażone nastolatki głowa do góry dziewczyny. Wszystko może się ułożyć
 
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
Hej ja urodzilam 10 lat temu córkę zaledwie kończąc 16lat. I odchowalam sama...zrobilam liceum mature i technikum. Co prawda liceum konczylam i technikum robilam w szkole dla doroslych i zdalam egzaminy... a teraz już cora ma 10 lat i pyskuje he no i mam synka skończył rok i w lutym córcia ale to już drugie małżeństwo...niedtety pierwszy mąż bał się poniesc odpowiedzialność za rodzine...
 
Hej dziewczyny, czy używałyście kiedyś produktów z firmy Efektima Eco mama? Ostatnio wypatrzyłam je w drogerii Rossmann i muszę Wam powiedzieć, że są na prawdę świetne! ;-) Przyzwoita cena, efekt nawilżenia widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Z całego serca je Wam polecam :D
 
reklama
Ja jestem Paula, w kwietniu skończę 20 lat i już planuje dzidziusia :)
Ja wolę mieć dzieci będąc jeszcze młoda. Nie jestem typiarą, która musi się wyszaleć w klubach/ na imprezach. Ja jestem typem dziewczyny rodzinnej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku dołączę do tytułu bycia mamą :)
Witaj ja mam 21 lat . :) po nie całych 7 miesiącach wkoncu dwie kreski na teście obecnie jestem w 20 tyg. Ja tak samo jak ty jestem typem rodzinnym nigdy mnie nie interesowało latanie po klubach :)))
 
Do góry