reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Dziewczyny, ciężko mi... rodzice nie za bardzo akceptują moich wyborów zyciowych. Wiadomość o dziecku w żaden sposób nie wpłynęła pozytywnie na relacje z matką. Miałam przez chwilę nadzieję, ale nie... Ma któraś z Was podobnie? Jak się dzidzia pojawi. I robić, w ogóle nie chce mi się i h informować o porodzie. Jak z odwiedzinami później, skoro nie chcą słyszeć, że będą dziadkami?
 
Dziewczyny, ciężko mi... rodzice nie za bardzo akceptują moich wyborów zyciowych. Wiadomość o dziecku w żaden sposób nie wpłynęła pozytywnie na relacje z matką. Miałam przez chwilę nadzieję, ale nie... Ma któraś z Was podobnie? Jak się dzidzia pojawi. I robić, w ogóle nie chce mi się i h informować o porodzie. Jak z odwiedzinami później, skoro nie chcą słyszeć, że będą dziadkami?
No to u mnie nie jest az tak ciezko. Z moimi wyborami szybko sie oswoili tak samo jak i z wyprowadzka w wieku 19 lat. To rodzice, musza zaakceptowac twoje wybory,mysle ze po porodzie bedzie lepiej jak malucha zobacza ;)
 
Halo halo jestescie tu jeszcze dziewczyny?:) mam nadzieje ze grupa nie ucichla, bo jednak fajnie byloby popisac z mlodziutkimi mamami[emoji847] z tej strony Paulina 21 lat obecnie w 31tc+5d jestem po jednym samoistnym poronieniu, od zawsze marzylam o dzidziusiu![emoji173]️ od kad tylko pamietam uwielbialam i do tej pory kocham dzieci[emoji56] czekam na swojego wymarzonego synka![emoji1348][emoji92] trzymam kciuki za obecne i przyszle mamusie!
 
Halo halo jestescie tu jeszcze dziewczyny?:) mam nadzieje ze grupa nie ucichla, bo jednak fajnie byloby popisac z mlodziutkimi mamami[emoji847] z tej strony Paulina 21 lat obecnie w 31tc+5d jestem po jednym samoistnym poronieniu, od zawsze marzylam o dzidziusiu![emoji173]️ od kad tylko pamietam uwielbialam i do tej pory kocham dzieci[emoji56] czekam na swojego wymarzonego synka![emoji1348][emoji92] trzymam kciuki za obecne i przyszle mamusie!
Witaj i gratuluję synka [emoji257][emoji257][emoji3526]
 
reklama
Do góry