reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Zazdroszcze, juz niedlugo sie zobaczycie z corcia [emoji179] Gratuluje! I zycze szybkiego rozwiazania[emoji847]
Dziękuję [emoji257] tobie też te ostatnie tygodnie na pewno zleca szybko i nim się obejrzysz to synek będzie z tobą [emoji6]
Fajnie macie dziewczyny[emoji4]. Ja sie modle na razie by wszystko było okej.
Wiem że się martwisz, ale zobaczysz, teraz będzie wszystko dobrze [emoji8][emoji8]
 
Hej! Mam na imię Angela, 20 lat obecnie 24+4 :) w brzuchu mieszka Maja :) u nas wszystko dobrze, tylko coś z serduszkiem i jedziemy do specjalisty 9 lipca, wierzymy,że będzie wszystko okej :) mam nadzieję,że jest tu kilka młodych mam i fajnie byłoby wymienić się doświadczeniami do tej pory i porozmawiać na różne tematy :)
 
Hej! Mam na imię Angela, 20 lat obecnie 24+4 :) w brzuchu mieszka Maja :) u nas wszystko dobrze, tylko coś z serduszkiem i jedziemy do specjalisty 9 lipca, wierzymy,że będzie wszystko okej :) mam nadzieję,że jest tu kilka młodych mam i fajnie byłoby wymienić się doświadczeniami do tej pory i porozmawiać na różne tematy :)
Witaj i gratuluję córeczki [emoji3590][emoji3590][emoji4]
Trzymam kciuki za serduszko malutkiej [emoji110] co lekarz mówił?

Mój synek ma wadę serduszka więc rozumiem stres ale będzie dobrze [emoji854]

Ja chciałam się pochwalić że moja córcia już od prawie miesiąca na świecie [emoji3526][emoji3590]
 
Dziękuję bardzo [emoji4]
Mówił,że serduszko jest powiększone i mu się nie podoba, wysłał nas do specjalisty, więc wszystko dowiemy się 9 lipca
O proszę to super, gratulacje! [emoji3060] pochwal się zdjęciem;) jak ma na imię malutka? [emoji4]
Witaj i gratuluję córeczki [emoji3590][emoji3590][emoji4]
Trzymam kciuki za serduszko malutkiej [emoji110] co lekarz mówił?

Mój synek ma wadę serduszka więc rozumiem stres ale będzie dobrze [emoji854]

Ja chciałam się pochwalić że moja córcia już od prawie miesiąca na świecie [emoji3526][emoji3590]
 
Witaj i gratuluję córeczki [emoji3590][emoji3590][emoji4]
Trzymam kciuki za serduszko malutkiej [emoji110] co lekarz mówił?

Mój synek ma wadę serduszka więc rozumiem stres ale będzie dobrze [emoji854]

Ja chciałam się pochwalić że moja córcia już od prawie miesiąca na świecie [emoji3526][emoji3590]
@Kaamilaaa opowiadaj jak ci idzie z malutka [emoji3059] jak sie czujesz? Jest grzeczna czy daje popalić?
Dziękuję bardzo [emoji4]
Mówił,że serduszko jest powiększone i mu się nie podoba, wysłał nas do specjalisty, więc wszystko dowiemy się 9 lipca
O proszę to super, gratulacje! [emoji3060] pochwal się zdjęciem;) jak ma na imię malutka? [emoji4]
Gratuluje [emoji4]kiedy lekarz stwierdził ze cos z serduszkiem jest? W ktorym tyg i na jakiej podstawie jesli moge wiedziec. U mnie leci 14 tydzień.
 
Na badaniu połówkowym w 23 tygodniu, robił dokładne badanie serduszka i stwierdził,że jest za duże i mu się nie podoba, wysłał nas do kardiologa bo sam nic więcej nie mógł powiedzieć. To super gratuluję [emoji4]
@Kaamilaaa opowiadaj jak ci idzie z malutka [emoji3059] jak sie czujesz? Jest grzeczna czy daje popalić? Gratuluje [emoji4]kiedy lekarz stwierdził ze cos z serduszkiem jest? W ktorym tyg i na jakiej podstawie jesli moge wiedziec. U mnie leci 14 tydzień.
 
reklama
Dziękuję bardzo [emoji4]
Mówił,że serduszko jest powiększone i mu się nie podoba, wysłał nas do specjalisty, więc wszystko dowiemy się 9 lipca
O proszę to super, gratulacje! [emoji3060] pochwal się zdjęciem;) jak ma na imię malutka? [emoji4]
No to trzymam za was mocno kciuki [emoji854][emoji110] będzie dobrze [emoji4]

Dagmara [emoji854] ur. 3.06, 3520g 56cm [emoji3526] obecnie już 4100g [emoji3526]
 
Ostatnia edycja:
Do góry