reklama

NASZ przyrost WAGI;]

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez poola, 21 Marzec 2014.

1. poola

poola Początkująca w BB

Tak jak w temacie:-) jestem ciekawa jak u was z tą wagą?Ja jestem w 16tc i przybrałam 3 kilogramy,lekarz mówi ze mało,a ja nie wiem do konca czy mam sie czym martwic...piszcie swoje,bedzie mi łatwiej i wam też;-)

2. nexiss

nexiss Gość

Ja od początku czyli od kiedy się dowiedziałam o ciąży od 5 tygodnia do 11 tygodnia schudłam łącznie 3,4 kg może mało ale i tak super patrząc, że jadłam jak zawsze. Teraz się trochę obawiam, bo mdłości poszły w las a ja zaczęłam więcej jeść (tak mi się wydaje) i waga mogła pójść do góry, teraz się nie ważę bo moja waga kłamie, a we wtorek mam wizytę i dopiero będę wiedzieć co i jak :)

3. reklama
  4. a_nka

a_nka Poczwórna mama :)

Ja jestem już na plusie 5kg :dry:

5. Ritta

Ritta Moderator

poola ja jestem w 16 tc i też przytyłam ok 3 kg. Wg normy dla mojego BMI przyrost jest prawidłowy. Myślę że nie masz się czym martwić.

6. maddlena

maddlena Fanka BB :)

poola zapraszamy na wątek główny http://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2014-f551/wrzesien-2014-a-69209/
    Ja przytyłam niewiele, ok 2-2,5 kg. Więc jak na razie jest ok.

7. soniafka

soniafka Fanka BB :)

Ja przez pierwsze 2 miesiące z mdłościami schudłam 6kg, potem mimo, że zaczęłam jeść waga stała w miejscu. Wczoraj sprawdziłam i przybrałam 2 kg. :blink:

8. BubblesGirl

BubblesGirl Szczęśliwa mama :))

Ja od początku do dziś(13 tydz. 1 dzień) mam 2,5 kg na minusie, bez nudności i wymiotów, przy normalnym, nawet trochę nadprogramowym jedzeniu:) Zobaczymy jak będzie dalej:D

9. justynaaaaa69

justynaaaaa69 Zaciekawiona BB

Ja miesiąc temu mialam +0,5 kg
    Teraz przez kolejny miesiąc czuje że +1kg na pewno :) we wtorek się okaże :)

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o ciąże to nie tyję jeszcze jakoś specjalnie, ale zwolniony metabolizm bardzooo mnie męczy. Nigdy nie miałam z tym najmniejszego problemu, a teraz czasami dwa dni nic i aż mnie brzuch przez to boli... Macie jakies sprawdzone sposoby co by ten metabolizm normalniej funkcjonował?

10. reklama
  11. nexiss

nexiss Gość

Justyna polecam sok z buraczków, buraczki gotowane, otręby, duuużo wody źródlanej. Mnie to pomaga i bywam po 1-2 razy dziennie w wc.

12. soniafka

soniafka Fanka BB :)

Justyna, ja też nigdy nie miałam problemów z załatwianiem się a jednak ciąża to zmieniła :sorry2: Zawsze dzień zaczynałm jogurtem z płatkami i wcześniej mam wrażenie, że to wystarczało. Teraz musiałam urozmaicić swoją dietę: jem dodatkowo conajmniej 2 jabłka, piję spore ilości wody i staram się codziennie wypić szklankę kefiru. Normalnie pewnie miałabym w brzuchu rewolucje ale teraz w ciąży taka mieszanka się sprawdza i ostatnio na spowolniony metabolizm nie narzekam. Nie mam już zatwardzeń i załatwiam się tak jak przed ciążą.

Poleć forum