reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

Ja tez tak uwazam ze szczuple kobiety tyja wiecej. Biorac pod uwage ze po ciazy niemal od razu zrzuca sie 8-10 a nawet 12 kg to bylabym chudzielcem a chce wrocic do wagi sprzed, nie nizszej.

Smoky to dla ciebie ciaza okazala sie niezla dieta. Bedzie kilka kilo na - ;)

Catedra ja w pierwszej ciazy przytylam prawie 20 ale tez startowalam z niska waga. Po 4 miesiacach wrocilam do formy choc nie wagi startowej ale taka chuda juz nie chcialam byc (zostalo 3 kg wiecej niz na starcie). Teraz tez licze ze do swiat bedzie cacy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja startowalam z 48kg przy wzroscie 168, tera mam 12kg na plusie, wszystko poszlo w brzuch i w piersi:)
Cos w tym jest ze szczuple tyja wiecej bo znam przypadki gdzie dziewczyny przybraly po 3-5kg ale startowaly z waga trzy cyfrowa:p
 
ja też przy Weronice przytyłam ponad 20 kg ale waga wychodząca 46, teraz startowałam z 48 i na razie mam 62 zobaczymy co dalej. Ale tak jak piszecie ja po powrocie ze szpitala ważyłam już tylko 55 kg a reszta sama się zgubiła. Najwięcej zostało na brzuchu a najszybciej zeszło z nóg. Nie wiem jak teraz gdyby cc była planowana a nie po próbie sn, bo poród to duży wysiłek i sporo spala się kalorii.
 
Catedra osobiście uważam ze jak cos Ci zostanie to nie bedzie tragedii bo ja jestem nieco niższa niz Ty startowałam z waga 48, roZm 36/34 i uważam ze byłam za chuda wiec bede chciała by zostało jak najwiecej ;) a Ty musiałaś wygladac na jeszcze chudsza przed ciaza , chyba ze jakiś modeling wchodzi w grę to tez inna kwestia , choć teraz tez sie chyba odchodzi od anorektycznych wzorów ...
 
hej dziewczyny a ja z córką przytyłam 19 kg z początkowej wagi 48kg, zostało mi 52 kg, a obecnie z drugim dzieckiem jestem już 22 kg na plusie, mam nadzieję, że szybko spadnie jak przy córce. Przeważnie tak jest, że szczupłe dziewczyny więcej przytyją.
 
emka z modelingiem nic wspólnego nie mam ;)

i czułam się jak wieszak. Zatrzymałam się z wagą już nie przytyłam więcej. Może po tej ciąży coś zostanie przynajmniej... największe modły odprawiam nad biustem :p
 
catedra - chętnie Ci oddam kawałek swojego biustu :p i jeszcze może dla jednej by starczyło... kurdupel ze mnie 160 cm a biust o wiele za duży ;/ przed ciążami ładne duże 70C, a teraz to 75F, albo już i większa miseczka.
 
Alicjo ja przy 170 wzrostu przed ciążą z córką grzeszyłam malutkim b a raczej większym a :p a po ciąży i karmieniu zjechałam na małe a :/

za to okres karmienia piersią i biust w rozmiarze duże B małe C to najpiękniejszy okres mojego życia :D
 
Zwazyli mnie w szpitalu i sie niemilo zaskoczylam, 10kg nadbagazu dalej jest, spadlo przy porodzie nie wiem ile bo ostatnio sie wazylam 1,5 tygodnia przed, i potem juz sie balam ale niewiele ponad 6kg stracilam !
 
reklama
Do góry