reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

Dołączył(a)
13 Luty 2014
Postów
5
Miasto
Lublin
Tak jak w temacie:-) jestem ciekawa jak u was z tą wagą?Ja jestem w 16tc i przybrałam 3 kilogramy,lekarz mówi ze mało,a ja nie wiem do konca czy mam sie czym martwic...piszcie swoje,bedzie mi łatwiej i wam też;-)
 
reklama
Ja od początku czyli od kiedy się dowiedziałam o ciąży od 5 tygodnia do 11 tygodnia schudłam łącznie 3,4 kg może mało ale i tak super patrząc, że jadłam jak zawsze. Teraz się trochę obawiam, bo mdłości poszły w las a ja zaczęłam więcej jeść (tak mi się wydaje) i waga mogła pójść do góry, teraz się nie ważę bo moja waga kłamie, a we wtorek mam wizytę i dopiero będę wiedzieć co i jak :)
 
poola ja jestem w 16 tc i też przytyłam ok 3 kg. Wg normy dla mojego BMI przyrost jest prawidłowy. Myślę że nie masz się czym martwić.
 
Ja przez pierwsze 2 miesiące z mdłościami schudłam 6kg, potem mimo, że zaczęłam jeść waga stała w miejscu. Wczoraj sprawdziłam i przybrałam 2 kg. :blink:
 
Ja od początku do dziś(13 tydz. 1 dzień) mam 2,5 kg na minusie, bez nudności i wymiotów, przy normalnym, nawet trochę nadprogramowym jedzeniu:) Zobaczymy jak będzie dalej:D
 
Ja miesiąc temu mialam +0,5 kg
Teraz przez kolejny miesiąc czuje że +1kg na pewno :) we wtorek się okaże :)

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o ciąże to nie tyję jeszcze jakoś specjalnie, ale zwolniony metabolizm bardzooo mnie męczy. Nigdy nie miałam z tym najmniejszego problemu, a teraz czasami dwa dni nic i aż mnie brzuch przez to boli... Macie jakies sprawdzone sposoby co by ten metabolizm normalniej funkcjonował?
 
reklama
Justyna, ja też nigdy nie miałam problemów z załatwianiem się a jednak ciąża to zmieniła :sorry2: Zawsze dzień zaczynałm jogurtem z płatkami i wcześniej mam wrażenie, że to wystarczało. Teraz musiałam urozmaicić swoją dietę: jem dodatkowo conajmniej 2 jabłka, piję spore ilości wody i staram się codziennie wypić szklankę kefiru. Normalnie pewnie miałabym w brzuchu rewolucje ale teraz w ciąży taka mieszanka się sprawdza i ostatnio na spowolniony metabolizm nie narzekam. Nie mam już zatwardzeń i załatwiam się tak jak przed ciążą.
 
Do góry