reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA DIETA

reklama
Gaga wydaje mi się że to dobrze, że jesz wszystko i po troszkę.
Ja też tak jem. I w wersji lekko przyprawionej.
Pozostaje tylko obserwacja maluchów jak się zachowują po naszych eksperymentach.

Ja już wiem, że mleko muszę odstawić.
A tak poza tym to często jem rosołek i inne lekkie potrawy, znudziły mi się już kanapki z serem i wędlinką, próbowałam już pizzy, hot-doga ;) teraz wcinm faworki...

Z czasem wyjdzie szydło z worka...


 
hehe słowiczek niezła jesteś, ale może to jest metoda, ja jadłam kaszkę na mleku i jabłka gotowane, no i własnie takie lekkie rzeczy jak kanapki z wędlinką, serek, masełko, sznycelek gotowany, dietkę bym chciała dla siebie stosować żeby troszke spaść na wadzę ;)
 
Własnie sie dowiedziałam, ze kolke może powodowac nadmierna ilość cukru w diecie matki i swierzy chlebek.
Co je zuzaczek: ;) biszkopty moczone w wodzie, rosołki na indyku, pieczone w folii albo gotowane mięsko indyka, kartofelki, buraczki, bułki, masło, domowy dżem jabłkowy, wedlina z indora i indorowe parówki, do picia mineralna niegazowana czasem z 1/3 soku z czarnych porzeczek, słabiutka herbatka, koperek.... i to chyba wszystko :-[
 
łoj biedny zuzaczek ;( ja bym chyba tak nie mogła, ale spróbuję dla siebie tak jeść, pewnie i tak będę podjadać ;D
 
żużaczek pisze:
Własnie sie dowiedziałam, ze kolke może powodowac nadmierna ilość cukru w diecie matki i swierzy chlebek.
To może dlatego mojego Łukaszka boli często brzuszek i się pręży. Lubię sobie posłodzić herbatkę i podjeść słodkie.
No to trzeba ograniczyć cukier. Tuczyć będziemy się później...
 
hej!!
No to mnie dobiłyście z tym cukrem ja słodzę herbatkę i podjadam biszkopciki!!
Co do jedzenia to bułeczki z masełkiem wędlinka drobiowa, rosołki i zupki typu krupniczek, płatki ryzowe, serek biały, gotowane drobiowe mięsko, miodzio lipowy.... woda mneralna.
Zastanawiam się czy soczek jabłkowo - miętowy z wodą można??
Gaga ja po porodzie pozbyłam się tylko 13 kg.
 
miod jest jednym z najsilniejszych alergenów, podobnie jak mleko, orzechy i kakao :-[ oj.... pojadła bym sobie miodziku.... :-[ :-[
 
super dziewczyny, iszcie dalej co szamacie, już mam obraz mniej więcej :) bo zielona była, każdy mówił co innego
 
reklama
gaga fakt, co lekarz to inna opinia na temat diety ale moje zdanie jest takie: najlepiej wprowadzac do swojej diety po jednym nowym produkcie tygodniowo, unika sie wyedy niepewnosci jak pojawi się u szkraba uczulenie. No a jak bedzie wszytsko oki, to po miesiacu juz całkiem niezle menu ma sie skomponowane i pewnośc, ze szkrabowi nie szkodzi. Bo jak się najemy wszystkiego "na hura" to jesli dzidzia źle zareaguje to wtedy trzeba wszystko odstawiac i zaczynac od poczatku a to suma sumarum więcej zachodu i nerwów.
 
Do góry