reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Klasa - dla chętnych ;)

uwielbiam oglądac wasze fotki... a już najbardziej mnie cieszą zdjęcia na których my - wrześnióweczki jestesmy juz zaciążone, a jeszcze takie tego nieświadome :-D tzn tylko przypuszczam, że nieświadome.. i że już zaciążone.. ale jak patrzę na zdjecie np dorotki dodane 31 grudnia i tak sobie myślę... jeśli to jest zdjęcie z tamtego okresu to smiesznie to teraz wygląda.. siedzi taka nieświadoma jeszcze niczego Dorotka :-D
Ale spoko... ja też mam sporo fotek tego typu... :-D i zawsze mi się humorek poprawia.. np jak byłam z przyjaciółką na super dyskotece.. bawiłyśmy się jak nigdy, szalałyśmy, a tam w brzuszku już sobie ktoś rósł :shocked2:

Na tym zdjęciu rzeczywiście byłam nieświadoma :),śmieszne jest to,że koleżanka obok mnie również :))
 
reklama
hej dziewczyny, utworzyłam forum dla nas na NK, co do szkoły fikcyjnej to niestety trzeba poczekać i pisać do administratorów :baffled:
ale utworzyłam zamknięte forum Logowanie do nasza-klasa.pl może w ten sposób się zlokalizujemy :-) forum ma funkcje prywatną więc nikt obcy nie wejdzie ale nie wiem jeszcze jak działa dodawanie osób :-)
Jeżeli coś nie tak będzie to mnie można znaleźć jako Agnieszka Sobieska - Łupstych
 
soyyo - chyba musisz cos udostępnic w tym zamknietym forum, bo wyświetla sie z linka cos takiego:
Brak uprawnień (403)

Strona o adresie /forum/6/18889 wymaga specjalnych uprawnień, których nie posiadasz.
 
Hej dziewczyny, chyba musicie wejść na mój profil, dane podałam wyżej. forum jest zmienione na publiczne, mam nadzieje ze nikt nam nie bedzie wchodzil jak sie zbierzemy to zmienie na prywatny forum jest pod nazwa - wrzesień 2009, jak sie nie sprawdzi to usunę ;-) to taki pomysł tylko ;-)
 
Nawet nie wiedziałam, że jest tu taki wątek....
Cofnęłam się dziś nieco w poszukiwaniu informacji i właśnie go odkryłam :)
Więc jakby ktoś miał ochotę mnie znaleźć to podaję namiary:
Ela Pawlik (Mazur)
Rybnik/Mielec
PS. Już kilka z was udało mi się znaleźć, teraz będę zapraszać rezsztę :)
Jak kogoś pominę to sorki :)
To podobnie jak ja, aż musiałam wejść i zobaczyć czy dobrze przeczytałam :-D
 
cześć dziewczyny,
ja tez podaję namiary na nasza klasę, jest to co prawda stworzone tylko dla najblizszej rodziny, ale jak ktos by chciał sobie mnie pooglądać to podaję: JG Pójdźka (z polskimi znakami trzeba wpisywac) i wiek 98 lat. Jest ono odblokowane tak aby kazdy mógł wejść. Dodam jeszcze zeby ktos nie poczuł się urażony, ale nikogo nie bedę dodawac do moich znajomych ani przyjmowac zaproszeń, bo tak jak wczesniej napisałam, stworzyłam tylko dla rodziny.
Jesli natomiast utworzy się fikcyjna klasa wrzesniówek to jak najbardziej przystapię.
pozdrawiam i zapraszam
 
reklama
Do góry