reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Klasa - dla chętnych ;)

eli88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Luty 2009
Postów
1 102
Próbowałam kilka osób odszukać i udało mi się znaleźc tylko Alex i Wiolawb..
a widzę, że nie tylko ja szukam, więc dla mam chętnych do odnajdywania się na n-k zakładam ten wątek :) podajcie dane niezbędne do wyszukania was :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
uwielbiam oglądac wasze fotki... a już najbardziej mnie cieszą zdjęcia na których my - wrześnióweczki jestesmy juz zaciążone, a jeszcze takie tego nieświadome :-D tzn tylko przypuszczam, że nieświadome.. i że już zaciążone.. ale jak patrzę na zdjecie np dorotki dodane 31 grudnia i tak sobie myślę... jeśli to jest zdjęcie z tamtego okresu to smiesznie to teraz wygląda.. siedzi taka nieświadoma jeszcze niczego Dorotka :-D
Ale spoko... ja też mam sporo fotek tego typu... :-D i zawsze mi się humorek poprawia.. np jak byłam z przyjaciółką na super dyskotece.. bawiłyśmy się jak nigdy, szalałyśmy, a tam w brzuszku już sobie ktoś rósł :shocked2:
 
dziewczyny a może któraś z nas utworzyłaby fikcyjną klasę i tam wszystkie byśmy się zapisywały, było by łatwiej z przeglądaniem i zapraszaniem :tak: fajny sposób bo kiedyś będąc na forum ślubnym też taka klasa została utworzona i wszystkie byłyśmy w "jednym miejscu" co Wy na to??
 
Dobry pomysł!Sporo kontaktów jest na nk jest na wątku zamkniętym -ale już tam nie piszę bo bym czasowo nie wyrabiała

Olga Grzesiak -Kraków-30l
 
reklama
Do góry