reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kochana MAILUJ - Lipcówka 2011 Na Zawsze w Naszych Sercach...

reklama
ojej jestem w szoku mailuj swiatełko dla Ciebie[***] co się stało że tak szybko odeszłaś od nas, Niech Bóg ma w opiece Twoje dzieci i wierze że Ty z góry tez nad nimi czuwasz
 
Jako młoda matka rozumiejąca ogromny ból i stratę choć nie mogąca sobie wyobrazić tak przeogromnej straty dla Krzysia i Weroniki oraz Męża przyłączam się do pożegnania i z suchością w gardle nie mogę zrozumieć czemu los czasami tak bardzo doświadcza ludzi. (*)
 
Nie znałam kobitki ale że jestem użytkownikiem to dołanczam się do kondolencji. to przykre odejść w tak młodym wieku zostawiając maleńkie dzieci i męża.
Niech ci światełko zawsze świeciło[*]
 
reklama
choć już składałam kondolencje,to jeszcze raz tu zajrzałam, bo..jakoś nie mogę się z tym pogodzić,że tak ciepła, kochająca osoba odeszła!!!! tak nagle:-(nie wyobrażam sobie,co czuje teraz Jej rodzina, dzieci,mąż:no:
 
Do góry