reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez m_ktosia, 16 Listopad 2007.

1. m_ktosia

m_ktosia Gość

to taki eksperyment w sumie :-p
    pomysl jest taki
    ze bedziemy tu pisac tylko i wylacznie o swietach, bedziemy je tu organizowac na niby, wystroimy choinke, przygotujemy potrawy, i wszystko, co sobie tylko potrafimy wyobrazic, zlozymy sobie zyczonka, nawet prezenty mozemy sobie powymyslac, co tylko dusza zapragnie... wszystko... a w czasie tym najwazniejszym polaczymy sie telepatycznie :-)

zacznijmy od tego ze ja wlasnie wynajelam dla nas piekny domek nad jeziorem, sa sypialnie dla kazdego, oczywiscie w kazdej sypialence jest lozeczko,
    jest duza kuchnia w ktorej wspolnie przygotujemy jedzonko i piekny duzy salon z cieplym kominkiem, na srodku stoi piekny okragly duzy stol z miejscem dla kazdej mamy, a od srodka stolu na przeciowko kazdej mamy stoik krzeselko do karmienia dla malenstwa, dobrze wykombinowalam :sorry:

prosze o kolejne pomysly, o wklad z waszej wyobrazni :sorry::-)

2. kasira

kasira Fanka BB :)

fajnie to wymyśliłaś....jak mały zaśnie to coś pomyślę i napiszę

3. reklama
  4. hana31

hana31 Moderator

miałam wczoraj taką myśl, .....że naprawdę jesteście mi dziewczynki bardzo bliskie... jak siostry i nalepsze przyjaciółki... zdążyłyśmy się troszkę poznać, polubić i zżyć... nie ma dnia byśmy ze sobą nie gadały... cieszę się,ze jesteście ... bo jesteście wyjątkowe i szkoda,ze to tylko wirtualne przygotowania ale pomysł bardzo fajny...
    m_ktosiu ... bardzo dobrze wykombinowałaś:tak:...
    przy oknie stoi choinka... jeszcze nie ubrana... ale jaj zapach już się niesie po domu... płomyki w kominku radośnie buchają... jest cieplutko... z płyty brzmią radosne kolędy... wypełnione brzmieniem wesołych dzwonków:tak:

5. smart78

smart78 Fanka BB :)

m-ktosiu ..watek super wlasnie sie wczoraj mialam zapytac jak to u Was bedzie z choinkami...my mamy sztuczna ale ladniutka ( tzn mi sie podoba) ma okolo 2,40...i nie wiem jak to w tym roku bedzie kiedy maly bedzie raczkowal...mam nadzieje ze nie poleci na niego....moja mam mi mowila z trzeba dziecku powtarzac ze nie wolno itd.....:tak:

6. sami

sami Fanka BB :)

Haniu mam podobne odczucia :)
    Za oknem pruszy gesto snieg....z kuchni po calym domku roznosza sie zapachy
    swiatecznych potraw....:-)

7. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Oj super wąteczek:-):-):-)
    Ta choinka przy oknie jest taka duuuuuuuuża, aż do sufitu......
    A teraz poki co do swiat jeszcze troszke, wiec dekorujemy pieknie ten nasz salon.....stroiczki, wianuszki, przygotowujemu obrus, serweteczki, świeczki........ojjjj jak fajnie:-D

8. sami

sami Fanka BB :)

zrobilam przesliczny stroik z choinki, malenkich babeczek czerwonych i zlotych ach jak sie blyszczy, zawiazalam na nim nawet taka mala kokardke czerwono - zlota i powiesilam na drzwiach do salonu....:-)

9. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

A ja zrobilam taki w kształcie wieńca - z gałązek choinki....z czerwono-żółtymi jabłuszkami i laseczkami cynamonu....czujecie jak pachnie?
    Gdzie go umieścimy?

A nad drzwiami jest girlana z choinki z wplecionymi światełkami - świecą jak male gwiazdeczki :-)

10. reklama
  11. hana31

hana31 Moderator

...to ja się zajmuję oświetleniem na zewnątrz......... wszystkie drzewka wokoło obwieszam kolorowymi lampkami... włączam wtyczkę do gniazdka.... ooooooooooo.................... ale pięknie wszystko się świeci... są nawet sanie z mikołajem na dachu obok komina:tak:....

12. niczka

niczka Fanka BB :)

to ja sie zajmie pieczeniem piernikowych ciasteczek do zawieszenia na choince co by jeszcze ladniejsze zapachy w naszym domku byly. Beda w kasztalcie gwiazdek, choinek, reniferow, aniolkow....

Poleć forum