reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

M

m_ktosia

Gość
to taki eksperyment w sumie :-p
pomysl jest taki
ze bedziemy tu pisac tylko i wylacznie o swietach, bedziemy je tu organizowac na niby, wystroimy choinke, przygotujemy potrawy, i wszystko, co sobie tylko potrafimy wyobrazic, zlozymy sobie zyczonka, nawet prezenty mozemy sobie powymyslac, co tylko dusza zapragnie... wszystko... a w czasie tym najwazniejszym polaczymy sie telepatycznie :-)

zacznijmy od tego ze ja wlasnie wynajelam dla nas piekny domek nad jeziorem, sa sypialnie dla kazdego, oczywiscie w kazdej sypialence jest lozeczko,
jest duza kuchnia w ktorej wspolnie przygotujemy jedzonko i piekny duzy salon z cieplym kominkiem, na srodku stoi piekny okragly duzy stol z miejscem dla kazdej mamy, a od srodka stolu na przeciowko kazdej mamy stoik krzeselko do karmienia dla malenstwa, dobrze wykombinowalam :sorry:

prosze o kolejne pomysly, o wklad z waszej wyobrazni :sorry::-)
 
reklama
miałam wczoraj taką myśl, .....że naprawdę jesteście mi dziewczynki bardzo bliskie... jak siostry i nalepsze przyjaciółki... zdążyłyśmy się troszkę poznać, polubić i zżyć... nie ma dnia byśmy ze sobą nie gadały... cieszę się,ze jesteście ... bo jesteście wyjątkowe i szkoda,ze to tylko wirtualne przygotowania ale pomysł bardzo fajny...
m_ktosiu ... bardzo dobrze wykombinowałaś:tak:...
przy oknie stoi choinka... jeszcze nie ubrana... ale jaj zapach już się niesie po domu... płomyki w kominku radośnie buchają... jest cieplutko... z płyty brzmią radosne kolędy... wypełnione brzmieniem wesołych dzwonków:tak:
 
m-ktosiu ..watek super wlasnie sie wczoraj mialam zapytac jak to u Was bedzie z choinkami...my mamy sztuczna ale ladniutka ( tzn mi sie podoba) ma okolo 2,40...i nie wiem jak to w tym roku bedzie kiedy maly bedzie raczkowal...mam nadzieje ze nie poleci na niego....moja mam mi mowila z trzeba dziecku powtarzac ze nie wolno itd.....:tak:
 
Haniu mam podobne odczucia :)
Za oknem pruszy gesto snieg....z kuchni po calym domku roznosza sie zapachy
swiatecznych potraw....:-)
 
Oj super wąteczek:-):-):-)
Ta choinka przy oknie jest taka duuuuuuuuża, aż do sufitu......
A teraz poki co do swiat jeszcze troszke, wiec dekorujemy pieknie ten nasz salon.....stroiczki, wianuszki, przygotowujemu obrus, serweteczki, świeczki........ojjjj jak fajnie:-D
 
zrobilam przesliczny stroik z choinki, malenkich babeczek czerwonych i zlotych ach jak sie blyszczy, zawiazalam na nim nawet taka mala kokardke czerwono - zlota i powiesilam na drzwiach do salonu....:-)
 
A ja zrobilam taki w kształcie wieńca - z gałązek choinki....z czerwono-żółtymi jabłuszkami i laseczkami cynamonu....czujecie jak pachnie?
Gdzie go umieścimy?

A nad drzwiami jest girlana z choinki z wplecionymi światełkami - świecą jak male gwiazdeczki :-)
 
...to ja się zajmuję oświetleniem na zewnątrz......... wszystkie drzewka wokoło obwieszam kolorowymi lampkami... włączam wtyczkę do gniazdka.... ooooooooooo.................... ale pięknie wszystko się świeci... są nawet sanie z mikołajem na dachu obok komina:tak:....
 
reklama
to ja sie zajmie pieczeniem piernikowych ciasteczek do zawieszenia na choince co by jeszcze ladniejsze zapachy w naszym domku byly. Beda w kasztalcie gwiazdek, choinek, reniferow, aniolkow....
 
Do góry