reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

A DZIECIAKI LATAJA PO PODŁODZE I WSZYSTKO WYCIAGAJA... NIE MOWIAC JUZ O TYM CO WYCZYNIA KUBUS ANETKI... PEWNIE ZNOW OBCYKAL COS NOWEGO A NASZE DZIECI PATRZA NA NIEGO JAK NA GURU;-):cool2::-D:rofl2:
 
reklama
O Kasirka jakie fajne talerze :tak::-)
No ja tez sie zastanawiam nad prezentami wlasnie :cool2::sorry::-p:-) i tak mysle i mysle coby tu kupic.........
 
a ja powiesilam na kominku czerwone sliczne duuze skarpety na prezenty dla naszych szkrabow...pod choinka tez oczywiscie beda ale takie skarpety zawsze chcialam miec...
 
A ja juz wyslalam list do Mikolaja, by zdazyl na czas przed nasz dom zajechac, z wielkim worem prezentow w kolorowych papierach i bibulkach, z tysiacem wstazeczek ktore pociesznie obkresaja sie wokol pudelek, kazde z dzieci dostanie cudowna paczuszke, szeleszczaca i migoczaca przeslicznie i lezac w koleczku z innymi maluchami bedzie nieporadnie staralo sie ja otworzyc, a moze zjesc hihi. I kazda Mama dostanie paczuszke, taki maly upominek od serca, na ktorego widok oczy zablysna, a serce sie usmiechnie. I popedze juz po oplatek, by przed wieczerza zlozyc sobie piekne zyczenia i ucalowac nasze dzieci, i usciskac sie na wzajem. I wdrapie sie na najwieksze drzewo by zerwac najwieksza na swiecie jemiole, by nasi mezowie moglie nas ucalowac jak najcudowniejsze ksiezniczki...

Ach slyszycie te dzwoneczki??? To Mikolaj trenuje reniferki bo daleka do nas droga...
 
Jejeku ale super ja juz to wszystko widze oczami wyobrazni.....:tak:

A ja pozbieram w lesie mnóstwo szyszek pomaluje je sprejem na złoto albo srebno jaki wolicie?? i upieke kruche cisteczka w różnych kształtach. Każde z nich bedzie polukrowane i obsypane bakaliami. Mniam:tak::-D
 
nie bylo mnie zaledwie dzien czy dwa a jak wrocilam to oniemialam, dom tak pieknie pachnie, siwieca swiatelka, slychac dzwonki san mikolaja gdzies w oddali, skarpety na kominku juz zawieszone :-), i dziewczynki juz w kuchni urzeduja kochane :-) j
jestescie przewspaniale, dziewczyny to zaraz sie biora do roboty, i talerzyki jakie piekne widze... i stroiki wszedzie pachnace, a na drzwiach wejsciowych to taki wielki co? :sorry2:
coz za przewspaniala cisza przed domem i te swiecace drzewka i wolniutko spadajace z nieba platki sniegu... z komina unosi sie dym ...

to ja do tych talerzy dla nas kochane przynioslam szczerozlote sztucce i szklanki z prawdziwego krysztalu
zaczelam rowniez haftowac serwete jedwabna :tak:
 
dziwczyny zaprosilam na nasz bal czarodziejke ktora zajmie sie naszymi dziecMi podczas gdy my spokojnie bedziemy mogly pogadac ;-) dla rozrywki wrozce dopomoze mery popins oraz super nowoczesny koreanski robot humanoid ktory ma zaprogramowanych mnostwo zabaw i zalatwia sprawy toaletowe dzieciakow w trymiga :cool2:

a tymczasem mikolaj zapytuje co tez chcialy byscie dostac pod choinke...

mikolaj ma ciecia finansowe na ten rok i powiedzial ze nie mozemy przekroczyc sumy bagatela- biliona dolarow :sorry2:

PROSZE LADNIE SIE WPISYWAC I NICZEGO NIE UKRYWAC :-)
 
Nie bylo mnie tu jeszcze ale zagladam i przyznaje ze swietny pomysl, ups :-p ,swietnie wyglada nasza swiateczna chatka. Tak podzielilyscie sie obowiazkami ze nie wiem czym ja moge sie zajac... Moze w kuchni cos pomoge... ponoc dobra ciasta pieke...
 
reklama
Do góry