reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

ja postawilam swiece caritas która na wigilijnym stole ma wymiar miłości do drugiego człowieka i troski o niego.........
 
reklama
pieknie plona swiece i stroiki na stole :tak:
kasirka te gwiazdeczki czerwone jakie fajne--- rozsypmy je po stole, bedzie milutko :happy2:

i co z tymi prezetami????
czybyscie nic sobie jeszcze nie wymarzyly??? no dalej

ja poprosze swietego mikolaja o BILET DO POLSKI :cool2:
 
ja wczoraj tak myslalm i tak..wage dostalm na mikolajki... to pod choinke poprosze 14-sto dniowa wycieczke dla 2 osob doroslych i infant-a na Malediwy...taki maly drobiazg;-)
 
a ja bym chciała w góry... tak większą gromadą... szusowanie po pięknych stokach, grzane wino w karczmach...... nocne siedzenie i gadanie o niczym......... oczywiście dzieci w domu........ no i zabrałaby Was:tak:... może włoczy albo austria... piszecie sie na to?..................
 
hana ja bardzo chetnie, po skorzystaniu z biletu do Polandii wybywam z tobz w alpy :-)
wobec tego prosze szanownego mikolaja (uwaga uwaga-nie ma limitow prezentowych mozna ile sie chce :-p) poprosze nowe nartki, buty i w ogole super fajniusi stroj na stok:cool2:
 
Ja wlasnie szykuje recznie ozdabiane, malowane takie duze babki - dla kazdej z nas po jednej babeczce ktora ladnie ozdobie :-)

A na prezent poprosze pod choinka mikolaja o ladny domek w gorach (oczywiscie w Polsce) , przyczepe kempingowa super wyposazona :-phmmm coby tu jeszcze skoro mikolaj taki bogaty w tym roku ;-)a pomysle jeszcze :-)
 
A oto nasz achoinka. Trochę mała, bo dopiero mikołajowa, na święta będzie większa.
82autj9.jpg
 
Pysiu ladna choineczka :tak:.

A co ja bym chciala w prezencie? Kurcze jak jest bez limitu to ciezko... ja to bede nudna...zdrowka dla Martynki bym chciala i dla naszych wszystkich dzieciaczkow, zeby tak sw. Mikolaj wielki wor zdrowia dla wszystkich przyniosl :tak:.

A poza tym to wlasna silownie bym chciala :szok::szok::szok:!
 
reklama
a ja wlasnie zamowilam dla nas na swieta snieg!!! ma sie znajomosci tam i owdzie ;-)ulepimy wspolnie balwana,porzucamy sie sniezkami oczywiscie w blasku gwiazd przy akompaniamencie koled :tak:

a ja to bym chciala wlasna stadnine koni i domek z bialym plotkiem i zalozyc prywatne przedszkole i zabrac moja rodzinke na wspolny wypad gdzies do cieplych krajow i zeby moj M jeszcze raz mi sie oswiadczyl-niezapomniana chwila byla...

a co z karpiem?jadacie? niech bedzie ale zeby nie cierpial za bardzo...a moze kazda z nas kupi jednego i podarujemy im zycie!!! niech tez maja cos z tych swiat:tak:
 
Do góry