reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

Szminko dlaczego ? Niczego sobie ta wasza choineczka.
U nas tez co roku te same ozdoby z tym samych powodów .Ale w tym roku mąz wymyslił,że kupi ją dopiero w wigilie.To się bedzie działo.
 
reklama
ZOSIA zeby sie twoj maz nie przeliczyl, w zeszlym roku chodzilam za choinka z kolezanka, ktora tez wymyslila, ze kupi ostatniego dnia i bardzo ciezko bylo, same drapaki, pol wawy zjezdzilysmy
 
Szminka-eeee gadasz;-) Ładna choinka:tak: No i Emilcia taka duża:szok::-)

Co do choinki to i u nas już jest-wczoraj zakupiona i ubrana-już trochę zdemolowana przez Basię;-):-D My w tamtym roku też czekaliśmy do ostatniej chwili i mieliśmy "pożal się Boże" coś co nazywało się choinką...
 
szmineczko te rudo-zlote babki przepiekne:tak: emilce nie zdazylam sie przygladnac a juz mi sie zwiesilo bb jak zwykle :baffled::angry:

a to u mnie nigdy nie bylo problemu z kupieniem ladnego drzewka choc zawsze na ostatnia chwile...nawet w dzien wigilii :happy:

ja lubie zmieniac i staram sie co roku troche inaczej... no bo zawsze czlowiek cos dokupi...no co wy przeciez to nie takie drogie... pare bombeczek... u mnie sa plastiki... fajnie bo mozna nimi rzucac bez obaw..:-p
ja najpierw mialam wizje czerwona ale jakos tak mi nie pasilo...i pasierbieta pomagaly ubierac...wyszlo koszmarnie...wzielam na drugi dzien polecialam do supermarketu i nakupilam bialo- brokatowych i przezroczystych, i takich blado srebrzanozlotych babek, do tego srebrne cienkie lancuchy i srebrna gwiazda, i biale male swiatelka... wiec jest klimat jasny bialo-srebrny... tak mnie wzielo :-)

anetka a pawlacza nie masz... taki piekny polski wynalazek:blink: jakies jeszcze nowe pomysly w domu do zrobienia, urzadzenia czy juz macie wszystko idealnie?

A POWIEDZCIE JAK STOL PRZYSTROIC.... jakie kolory talerzy, serwety... wszystko mi tu prosze... jakie serwetki? i jak poskladane... i jakies dodatkowe ozdobki...czy z igliwia jakie stroiki ze swieca moze? czy male swieczki? hmmm u mnie tej rodziny sie zjedzie ...chcialabym zeby byl klimacik no nie...
a jaka muzyke sluchacie?... takie bardziej na powaznie koledy operowe czy moze zywe wesole...albo amerykanskie ....

kupilam przepiekny swiecznik w ksztalcie choinki malej... zloty... wkleje wam zdjecie jak zrobie... tak mi sie spodobal ze przelknelam nawet cene...tylko zadzwonilam do m czy aby nie odbila mi szajba...a ten byl tak zapracowany ze od razu sie zgodzil...po czym w domu sie zlapal za glowe :-D ze zdurnialam ;-)
mezczyzni i kobiety maja kompletnie inna wizje swiata:-D

AHA... PYTANIE OCZYWISCIE ISTOTNE;-)- JAK SIE UBRAC... JAK WY I JAK DZIECIAKI?
 
tak szminka wiem o co ci chodzi bo moja choinka tez na zdjeciach blednie... a raczej zielenieje... nie widac tego blasku jak sie z lampa zrobi a jak bez lampy to jakos za ciemno....

kupilam se bluzke czerwona oczywiscie bo tu taka tradycja... dla nelki mam czerwone spodenki od dresiku takie ladniutkie i mysle czy by bluzeczke jakas bardziej strojna nie kupic? szkoda mi kasy na sukienke... kurcze no na jeden raz to wyrzucanie pieniedzy w bloto:confused: a jest oczywiscie pelno przepieknych kreacji jak z zurnala... no sama nie wiem... a moze we wtorek wyskoczyc do sklepow... pewnie beda juz za pol ceny ? :dry:
 
Do góry