reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

No ja na samym początku przytyłam 2 kg. potem przez wymioty schudlam 1 kg, a teraz jestem w szoku w ciągu dwóch tygodni przytyłam 2 kg. brzuszek się pokazał, więc jestem 3 kg do przodu, ale jak na razie wszystko mi idzie w brzuszek i piersi więc się nie martwię. Tylko 14 mam ślub i mam nadzieję że się w suknię zmieszczę;-)
 
reklama
Dobra laseczki to ja sie tak tu strasznie martwiłam że mam mały brzuszek i wogóle nie tyje a tu...:szok:
Zajechałam dziś do Krakowa, mama mnie nie widziała od piątku (6dni) no i jak mnie zobaczyła to jej szczena opadła... tacie jeszcze bardziej, bo widział mnie 3 tyg temu...
Brzuch mi tak wywaliło za 6 dni że normalnie masakra... ja oczywiście jakos nie zwróciłam nato uwagi, ale mój mi to juz mówił przedwczoraj...
No i dziś rodzice potwierdzili:-D
Normalnie masakra, że przez 6 dni można sie tak zmienić... no ale se myśle: "cielkawe czy przytyłam choć grama" no i wchodze na wage a tam :szok: 2kg na plusie :szok:
Normalnie szok 6 dni i 2 kg i wielka piłka na brzuchu:-D
 
;-) no to widać, że nasze maleństwa rosną, rosną i rosna ;-)
Ataata kobieta w ciąży zmienną jest :-)
jak przeczytałam twój post to szybciutko wskoczyłam na wagę i ... sprawdzałam dwa razy czy się nie popsuła. Ważyłam 51 kg (na samym początku ciaży) a dziś wskazówka wskoczyła na 54,5 kg... Ulala.
 
no ładnie dziewczynki. Rośniecie. Fajowo. Mój brat jak mnie wczoraj zobaczył to steierdził, że o chyba mi się troszkę przytyło:tak::tak::tak: Oczywiście w sensie że mi brzucho urusł.
 
postanowiłam dać tu foteczkę ;-)
to 20 tydzień i 4 dzień czyli (a dziś jestem w 22 tyg i 1 dn.)
i brzunio o kilka cm większy ;-)
 
reklama
Ewcia ładniutki, ale jakis taki malutki sie wydaje...

To popatrz na to i uwież że jeszcze mi miejsca nie ustępują w autobusach... wredne małpy:-D

Jak to Ci nie ustępują? Wredne, a jakże! Nasyłaj na nich myszy ;-)

Ataata fajniuni, fajniuni brzuszek masz ;-)

Po weekendzie wkleje "nowy" brzuch, to też zobaczysz, że urósł.
 
Do góry