reklama

Nasza rodzina uwielbia koty!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Kocinka, 8 Grudzień 2005.

1. Kocinka

Kocinka Gość

Zarówno ja, jak i mój mąż i dzieci kochamy koty (mamy ich 3).Czy są na tym forum może jacyś kociarze?

2. Anus

Anus Fanka BB :)

Ja też lubię koty zwłaszcza perskie, ale w domku nie mam żadnego kotka.

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

ooooooooooo
    my my my
    w najlepszych latrach mielismy 4 koty, teraz ostal sie jeden, ale polujemy na nastepnego :) z dwururka...hehehe. zartuje, oczywiscie
    a to nasza kocilla:

5. naja

naja Fan(ka)

ja poczatkujaca jestem :) mam co prawda drugiego wlasnie kotka, kotke raczej, ale to dlatego, ze pierwszym nie dane nam bylo sie dlugo nacieszyc niestety. mial zbyt duzo swobody, a ze mieszkamy blisko ruchliwej drogi..

teraz mam sliczna mloda kociczke, niestety nie bardzo wiem, jak sobie poradzic z jej obecnoscia przy dziecku. mlody jest zwierzakiem zafascynowany, tyle, ze objawia sie to typowo dziecieco - pociagnac za ogonek, wydlubac oczko, pogonic po domu.. oczywiscie nikt mu na to nie pozwala, ale zapedy ma  ;) kot wpada w panike, nie chce wiec zwierzaka stresowac.

poza tym ma brzydka ceche - nie potrafi/nie chce chowac pazurow. ona sie lasi, ale przy tym strasznie drapie.

tak wiec licze na to, ze pojawia sie tu jeszcze jakies mamy majace w domu kotki, ktore cos doradza ;)

6. Kocinka

Kocinka Gość

Naja - w żadnym razie nie pozbywaj się kota! Ze swojego doświadczenia wiem, że nic nie wpływa tak dobrze na rozwój dzieci jak obecność w domu kota!

7. naja

naja Fan(ka)

to mi nawet do glowy nie przyszlo :) tylko nie wiem, jak oswoic malego i kotke ze soba.

8. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

U nas jest dokładnie to samo. Mamy dwa koty. Starszy Gucio, był u nas jeszcze zanim pojawił się Maciek, w związku z tym obecność Maćka, jest dla niego stresująca i woli siedzieć w górnej części (szafy, regały) mieszkania. A młodszy kotek Romuś był przyniesiony do domu razem z Maćkiem i razem sobie dorastali. W związku z tym czasem jednemu i drugiemu troszke się myli to, który jest kotem a który człowiekiem. Maciek stara się lizać kaszke z miseczki jak kotek a Romuś m.in. ładuje się do łóżeczka Maćka w przekoaniu, że to jest jego miejsce. Bardzo się kochają, ale Maciek też nie szczędzi bólu kotkowi. Robi oczywiście wszystko z miłości, ale często jest potrzebna nasza interwencja. Także zdarza się, że normalnie łagodny kot, wyciąga jednak pazury i wtedy Maciek chodzi z podrapaną buzią czy rączkami. Nie wyobrażam sobie teraz jak Macias miałby się wychowywać bez kotów, czy zwierząt w ogóle. Jeździmy z nim też na koniki i mały jest zachwycony!

9. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

10. reklama
  11. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

12. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Poleć forum