reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez happybeti, 13 Kwiecień 2011.

1. happybeti

happybeti show must go on...

To jest wątek dla wszystkich,które lubią coś robić albo podziwiać czyjeś talenty:).Mam na mysli dosłownie wszelką aktywność w tym temacie,czyli np. biżuteria,kartki własnoręcznie robione,decoupage,hafty,dekoracje świąteczne,torty urodzinowe dla dzieci,albumy dzieciaczków,ciekawe fotografie - wszystko to,co sprawia,że nasze życie jest fajniejsze i bardziej kolorowe:).

Cass,Ty pytałaś o dekoracje wielkanocne.Ja pamietam,jak moja siostra raz zrobiła cos fajnego- na parapecie okna stał przezroczysty wazon z gałązkami wierzby japońskiej, a nich wisiały "pisanki- witrażyki".Wycina się z brystolu jakby ramkę(tak z 4-5 mm szeroką) w kształcie jajka,okleja z obu stron kolorową bibułką(tą gładką,nie karbowaną) i gotowe:)- pięknie wyglądało właśnie na tle okna,bo światło przeświecało przez nie.Można zamiast bibułki uzyc np. serwetek z motywami świątecznymi:).

2. sarisa

sarisa Fanka BB :)

Happi a foto moze masz?? to wrzuc

3. reklama
  4. monimoni

monimoni Fanka BB :)

5. cass

cass Fanka BB :)

Łaaa, ale czad, teraz nie mam czasu wszystkiego pooglądać ale pierwsze wrażenie-genialne

6. stripMYmind

stripMYmind Fanka BB :)

fajny watek, ja projektuje ciuszki i sama przerabiam, ale to na modowy raczej.

7. happybeti

happybeti show must go on...

Strip,ale wg. mnie "własnoręczne "ciuszki jak najbardziej!:-):tak:
    Sariska ,niestety,nie mam fotek,to w tamtym roku sis sobie zrobiła i nie myślałam,żeby uwiecznić:)

8. ladygab

ladygab SZCZESLIWA MAMA

9. Sivle69

Sivle69 Fanka BB :)

O, kolejny fajny temat:) Ja żadnego talenta tego typu chyba nie mam... ale chętnie poglądam wasze prace;)

10. reklama
  11. Roxannka

Roxannka Pracująca mama!

Ja raczej beztalencie :/ chyba że mam jakiś talent jeszcze nie odkryty, wstawiajcie swoje dzieła a może mnie olśni ;)))

12. sarisa

sarisa Fanka BB :)

skończone

Załączniki:

Poleć forum