reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

reklama
Sarisa jak mojej chrzestana taka zrobiłam to strasznie bym sie cieszyła. Swoja droga mama znalazła moja szatke i tam własnie moja chrzestna majaca 13 lat sama wyszyła moje imie i date. Bardzo ładnie to wyglada ale i zdolna była. Fajnie takie cos miec z sercem dane. Koniecznie daj swojej roboty.
 
Sarisa śliczna szatka i powiem Ci że bardzo a to bardzo ucieszyłabym się gdyby ktoś podarował taką Łukaszkowi na chrzcie. Pamiętaj że to co robione własnoręcznie i oddane z sercem nie dorówna niczemu. Super.
 
sariska, moja siostra kupiła Ince na chrzest szatkę, ale haft z imieniem i datą zrobiła moja mama, która nie była zadowolona ze swojego dzieła bo "nierówno" czy cuś tam - a dla mnie żadna inna choćby nawet pozłacana szatka nie byłaby bardziej idealna!!!
nawet jeśli masz wątpliwości (niepotrzebnie!) to pamiętaj że serce jakie włożyłaś w tę pracę jest o wiele więcej warte niż idealny ale marny haft komputerowy na kupnej szatce:tak:
 
Sarisa szatka świetna...nawet jakbym chciała ją jakoś skrytykować to mimo szczerych chęci brak mi argumentów na nie!!!Zazdraszczam talentu:-):-)
 
Sariska bardzo ładna szatka, ja również uważam że jak jest zrobiona własnoręcznie to ma dużo większą wartość od tych wszystkich produkowanych masowo na bezdusznych maszynach :-) Ty w to włożyłaś serce.Podobna sytuacja jest kiedy dostaję kartkę na urodzny czy na święta-jak jest wypisana własnoręcznie to bardzo sobie cenię no i bardziej cenię jak życzenia są własnymi słowami napisane niż jakieś wierszyki z internetu przepisane, nie mówiąc już o gotowych wypisanych kartach...czyli po najniższej lini oporu.Także nawet nie myśl o zakupie nowej szatki, bo ta jest piękna:)
 
Poniżej zdjęcia kolczyków, które zrobiłam dla koleżanki. Nic specjalnego, ale ona lubi proste rzeczy a dodatkowo nie mam już za wiele kamieni i dodatków, więc nie ma z czym poszaleć.
 

Załączniki

  • zdjęcie 015.jpg
    zdjęcie 015.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 82
  • zdjęcie 018.jpg
    zdjęcie 018.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 69
  • zdjęcie 020.jpg
    zdjęcie 020.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 92
Natolin a może ty wiesz gdzie w wawie jest jakas bardzo bardzo duza pasmanteria? bo ja juz dawno szukam kamieni i bigli a na internecie to wszedzie po 300 szt.
 
reklama
Do góry