reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

reklama
generalnie szyję coś innego tylko troche maszyna mi szwankuje i muszę się sie za nowa rozglądnąc ;-). W każdym razie ręcznie wymodziałam berecik i nawet widać niebieską nitkę, bo to tylko zafastrygowane bo nie miałam czym zszyć ;-) , muszę nad nim popracować jeszcze,ale wstepnie mi sie podoba ;-)
 

Załączniki

  • DSCN9953.jpg
    DSCN9953.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 64
generalnie szyję coś innego tylko troche maszyna mi szwankuje i muszę się sie za nowa rozglądnąc ;-). W każdym razie ręcznie wymodziałam berecik i nawet widać niebieską nitkę, bo to tylko zafastrygowane bo nie miałam czym zszyć ;-) , muszę nad nim popracować jeszcze,ale wstepnie mi sie podoba ;-)
Zajefajny :-)
 
moje szydełkowe wytwory:-p
2013-02-06 19.37.07.jpg2013-02-06 19.37.37.jpg2013-02-06 19.38.16.jpg2013-02-06 19.39.20.jpg2013-02-06 19.40.09.jpg

1) ponczo dla Miszki, ostatnio właśnie skończyłam, tylko jeszcze wstążeczkę, sznureczek czy coś w dziury muszę wsadzić
2) tunika dla Miszki
3)szal-komin samca
4)czapa młodej
5)czapa moja:-p
w międzyczasie mnóstwo tworów które zostały sprute bo oczekiwań nie spełniły:rofl2:
 
dzięki:*
Dawiśka, no to skoro książek chwilowo masz dosyć to patykiem trochę powykręcaj teraz;-)a zdradzisz co dziergałaś??? ja sobie kupiłam gazetę z wzorami motywów i zawsze jak zaczynam jakiegoś się uczyć (a większość to dla mnie czarna magia jeszcze:sorry2:) to mam ochotę zrobić szalik:cool2:ale nie daję się i aktualnie z dwóch różnych włóczek kombinuję coś co jeśli starczy mi cierpliwości będzie sweterkiem dla mnie;-)a jak cierpliwości nie starczy to dla Miszki:-D
Dziula, moja czapulencja była chyba pierwszą czapką jaką zrobiłam:-)pruta tysiąc razy bo początek nie wychodził mi tak jak chciałam, ale jakoś wyszła i między ludzi w niej chodzę więc chyba jest w miarę:-D
 
reklama
moje szydełkowe wytwory:-p
Zobacz załącznik 537250Zobacz załącznik 537251Zobacz załącznik 537252Zobacz załącznik 537254Zobacz załącznik 537255

1) ponczo dla Miszki, ostatnio właśnie skończyłam, tylko jeszcze wstążeczkę, sznureczek czy coś w dziury muszę wsadzić
2) tunika dla Miszki
3)szal-komin samca
4)czapa młodej
5)czapa moja:-p
w międzyczasie mnóstwo tworów które zostały sprute bo oczekiwań nie spełniły:rofl2:
Świetne, widzę że kolejna Mamuśka ujawnia swój talent, i bardzo dobrze :-) Ida możesz być z siebie dumna.
 
Do góry